After Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix - Yorum Güncel

After Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

After film konusu, oyuncuları, yorumları, 2 ekşi, fragman, müzikleri, 3, türkçe altyazılı izle, serisi, Netflix e var mı, izle fragman, konusu, imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

14.05.2021
After Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

After film konusu, oyuncuları, yorumları, 2 ekşi, fragman, müzikleri, 3, türkçe altyazılı izle, serisi, Netflix e var mı, izle fragman, konusu, imdb gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Film Hakkında

Jenny Gage‘in yönetmen koltuğunda oturduğu ve Anna Todd tarafından kaleme alınan Wattpad yayını bir romandan uyarlanan 2019 yapımı filmdir. Yeni yetişkin kurgu romanı olarak adlandırılan roman Susan McMartin, Tamara Chestna ve Jenny Gage tarafından senaryoya uyarlandı. Todd’un romanına dayanan bir film uyarlamasının geliştirilmesi, 2014 yılında Paramount Pictures’ın film uyarlamasının haklarını satın alması ve Susan McMartin’i senarist olarak işe almasıyla başladı. 12 Nisan 2019 tarihinde Elmas Films tarafından 10 Nisan 2019, tarihinde Latin Amerika’da ilk kez vizyona giren film olumlu eleştiriler ile karşılandı.

Filmin başrollerinde Josephine Langford ve Hero Fiennes Tiffin var ve üniversitenin ilk aylarında gizemli bir öğrenciyle aşk yaşamaya başlayan deneyimsiz bir genç kızı konu alıyor.

Filmin 2020 yılında 2. ve devam filmi After We Collited vizyona girdi.

After We Collided | After 2 (Film) | Konusu – Oyuncuları

After Film Konusu

Paramparça, gizemli bir delikanlı ile tanıştıktan sonra hayatı değişen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Üniversite öğrencisi olan Tessa, iyi niyetli, tatlı bir genç kızdır. Henüz lise mezuniyetinin ardından üniversitedeki ilk yılının ilk dönemindedir ve hızla adapte olmuştur. Mükemmel ders notları, rahat bir yaşamı ve sevimli bir sevgilisi olan Tessa’nın hayatında her şey yolundadır. Liseden beri birlikte olduğu sevgilisine sadık olan Tessa, iyi bir geleceğe sahip olmak için hırsla çalışır. Ancak onun sevgilisine sadakat,derslerine sorumluluk ve ailesine saygıyla kurduğu bu kontrollü hayatı, Hardin Scott adındaki genç bir delikanlı ile tanışması ile altüst olur. Gizemli bir adam olan Hardin, Tessa’dan oldukça farklı biridir. Tessa’nın korunaklı hayatına dahil olarak onun tüm değerlerini ve kendisini sorgulamasına neden olan olan genç adam ve Tessa arasında tarifi mümkün olmayan bir bağlılık ortaya çıkar. Tessa cinselliği keşfettiği Hardin ile bugüne dek kimseyle kurmadığı bir bağ kuracaktır.

After Film Oyuncuları

Anna Todd’un çok satan kitap serisinden uyarlanan filmin kadrosunda Hero Fiennes-Tiffin, Selma Blair, Samuel Larsen, Shane Paul McGhie, Khadijha Red Thunder gibi isimler yer alıyor.

Karakterler

Josephine Langford – Tessa Young
Hero Fiennes Tiffin – Hardin Scott
Khadijha Red Thunder – Steph
Dylan Arnold – Noah
Shane Paul McGhie – Landon
Samuel Larsen – Zed
Inanna Sarkis – Molly
Selma Blair – Carol Young
Pia Mia – Tristan
Swen Temmel – Jace
Meadow Williams – Professor Soto
Peter Gallagher – Chancellor Ken Scott
Jennifer Beals – Karen
Michael Hull – T.A.
Sarah Jorge León – Astronomy Teacher

Fragman

After Film Yorumları

konusundan anladığım kadarı ile kız sevgilisini başka bir adamla boynuzluyor.
allahım ne günlere kaldık. seyretmeyin seyrettirmeyin böyle filmleri. konusunu okumak bile midemi bulandırdı.

  • nemoberk

tüm olayların neredeyse yıldırım hızıyla ilerlediği orijinal hikayenin içine edilmiş bir adet ağlak çocuk filmi. *

harry styles şu filmi izlese kafasını taşlardan taşlara vururdu. konuyu 5-6 yıl öncesinden bilmesem yorumum farklı olabilirdi ama cidden bu film olmamış.

  • mors non est finis

ay bu film taa yıllar önce wattpad’de yayınlanıyordu harry styles’lı düşler bazında. geçenlerde fragmanı gördüm harry’i hardin yapmışlar patlamalı gülme krizine girdim. harbiden neler film oluyor be.

  • nopebro

yazlıkta kitabım bittiğinde ibook’uma indirdiğim, yarısına kadar geldiğim kitap. kitap tam bir teenage kitabı. böyle olduğunu biliyordum ama ebook’u sevmediğim için bu kitabı indirdim. herneyse. kitap şunu anlatıyor; üniversiteye yeni geçen namuslu kızın sevgilisini piercingli çocukla aldatması (piercingli çocukların olması zaten tam bir cliche) ilk seks yapası falan filan. kitap o kadar gülünç ki sıkıldığımda açıp okuyorum.

  • terrencelovesyou
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.