Rastgele Yazı

After Life 2.sezon ne zaman çıkacak? Netflix açıkladı!

After Life 2.sezon ne zaman çıkacak? Netflix açıkladı!

Netflix’in ilk sezonu ile beğeni toplayan dizisi After Life’dan haber var. Dizinin 2. Sezonunun çıkacağı tarih belli oldu.

Netflix’in sevilen dizisi ünlü komedyen Rick Gervais’in başrolünde olduğu After Life dizisi, 2.sezonu ile dönüyor. Tony rolü ile izlediğimiz Rick Gervais başarılı oyuncu Ashley Jensen ile seyircisi ile buluşacak. Dijital dizi ve film platformu Netflix, sevilen dizisi After Life’ın 2.sezon tarihini açıkladı. Dizi, 24 Nisan 2020’de yine Netflix’te seyircisinin karşısında olacak. Dizinin 2.sezonunun fragmanı ise henüz yayınlanmadı.

After Life dizisi konusu

Tony’nin süper güç olarak adlandırdığı öfke dolu bunalımı, iş arkadaşlarını olumsuz etkiler. Bu sırada Tambury Gazetesi’nde yeni bir yazar işe başlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını düşünen Tony, eroin kullanmayı düşünür. Yeğenine bakıcılık yapan Tony, Sandy ile küçük de olsa bir bağ kurar. Tony bir seks işçisi tutar, ama düşündüğünüz nedenle değil. Komedi kulübüne yapılan ziyaret, tuhaf bir şekilde gelişir. Bir hemşire Tony’ye ağzının payını verir. Tony, Matt’in önerdiği tanımadığı biriyle çıkma fikrini elinin tersiyle iter. Tony bir adım atarak kendinden pek beklenmedik şekilde birinden özür diler. Brian sonunda Tony ve arkadaşlarını bir haber için apartman dairesini ziyaret etmeye ikna eder. Matt ise oğlunun okuluyla rahatsız edici bir telefon görüşmesi yapar. Mutlu olmak veya en azından sefilleri oynamamak için samimi bir çaba gösteren Tony, fazlasıyla gecikmiş olsa da ona destek verenlere teşekkürlerini sunacaktır.

After Life oyuncuları  ve karakterleri

Ricky Gervais – Tony

Tom Basten – Matt

Tony Way – Lenny

Ashley Jensen – Emma

Kerry Godliman – Lisa

Diane Morgan –  Kath

Mandeep Dhillon – Sandy

After Life ilk sezon fragmanı

Netflix’in tartışma yaratan dizisi Messiah (dizi) incelemesi

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*