After Life 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix - Yorum Güncel

After Life 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

13.01.2022
After Life 4.sezon ne zaman yayınlanacak? Netflix

After Life 4.sezon ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, gelecek mi, bitti mi, olacak mı, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

After Life 4.sezon hakkında

İlk olarak 8 Mart 2019’da Netflix tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. Dizinin bölümleri 22 ila 31 dakika arasındadır.

Dizinin yaratıcılığını İngiliz ünlü komedyen Ricky Gervais üstlenirken, senaryosunu ve yönetmenliğini de Gervais’in üstlendiği dizi toplam 3 sezon ve 18 bölümden oluşuyor. Her sezonu 6 bölümden oluşan dizi Birleşik Krallık’ın başkenti Londra’da çekildi.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ricky Gervais, Tom Basten, Tony Way, Ashley Jensen, Kerry Godliman, Diane Morgan ve Mandeep Dhillon gibi isimler yer alıyor. Dizi IMDb‘de 100 bine yakın oy aldı ve 8,4‘lük puana sahip oldu.

Dizinin 2.sezonu 24 Nisan 2020’de yayınlanmıştı. Yapım yaklaşık 2 yıl sonra 3.sezonu ile 14 Ocak 2022’de yayınlandı. Dizinin 3.sezonunu izleyen Netflix abonelerinin merak ettiği soru ise After 4.sezon olacak mı? Ne zaman? sorusu oldu.

Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Ama önce dizi ile ilgili kısa bilgiler verelim.

After Life konusu

Dizinin konusu, Eşinin ölümünü kabullenmekte zorlanan bir gazete yazarı, kendisine yardım etmek isteyenleri uzaklaştırmak için hırçın bir yeni kişiliğe bürünür. Tony’nin süper güç olarak adlandırdığı öfke dolu bunalımı, iş arkadaşlarını olumsuz etkiler. Bu sırada Tambury Gazetesi’nde yeni bir yazar işe başlar. Kaybedecek hiçbir şeyi olmadığını düşünen Tony, eroin kullanmayı düşünür. Yeğenine bakıcılık yapan Tony, Sandy ile küçük de olsa bir bağ kurar. Tony bir seks işçisi tutar, ama düşündüğünüz nedenle değil. Komedi kulübüne yapılan ziyaret, tuhaf bir şekilde gelişir. Bir hemşire Tony’ye ağzının payını verir. Mutlu olmak veya en azından sefilleri oynamamak için samimi bir çaba gösteren Tony, fazlasıyla gecikmiş olsa da ona destek verenlere teşekkürlerini sunar.

After Life oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Ricky Gervais, Tom Basten, Tony Way, Ashley Jensen, Kerry Godliman, Diane Morgan ve Mandeep Dhillon gibi isimler yer alıyor.

Ricky Gervais – Tony
Tom Basten – Matt
Tony Way – Lenny
Ashley Jensen – Emma
Kerry Godliman – Lisa
Diane Morgan – Kath
Mandeep Dhillon – Sandy

After Life 4.sezon olacak mı? Bitti mi?

Dizinin 3.sezonu aynı zamanda final sezonudur. Dizinin yaratıcısı Ricky Gervais daha önce dizinin 3.sezonu ile final yapacağını açıklamıştı. Haliyle dizinin 4.sezonu olmayacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.