Ahmet Melih Yılmaz Kimdir? Cam Tavanlar Şinasi

Ahmet Melih Yılmaz kimdir, Cam Tavanlar dizisi Şinasi, kaç yaşında, gerçek adı, kim, son hali, ekşi, vikipedi, instagram, boyu, imdb, Çukur, oynadığı diziler, dizileri, filmleri, Timsah Celil, nereli, Cam Tavanlar gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

25.06.2021
Ahmet Melih Yılmaz Kimdir? Cam Tavanlar Şinasi

Ahmet Melih Yılmaz kimdir, Cam Tavanlar dizisi Şinasi, kaç yaşında, gerçek adı, kim, son hali, ekşi, vikipedi, instagram, boyu, imdb, Çukur, oynadığı diziler, dizileri, filmleri, Timsah Celil, nereli, Cam Tavanlar gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Ahmet Melih Yılmaz Kimdir?

Ahmet Melih Yılmaz, 1 Ocak 1989 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi DTCF Tiyatro Bölümü’nde tamamladı.

Kariyeri

Kariyerine aldığı eğitimin ardından sahne aldığı tiyatro oyunları ile başladı. 2010 yılında ilk defa dizi ve filmlerde rol almaya başlayan genç oyuncu ilk kez 2015 yılında Abluka isimli filmde Nuri karakterine hayat verdi. Aynı yıl Hatırla Gönül isimli dizide yan rol olarak yer aldı. Erdal Beşikçioğlu’nun yönettiği “Woyzeck Masalı” isimli tiyatro oyununda ki oyunculuk performansı ile tiyatro dünyasında tanınmaktadır.

2017 yılında Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun başrolde olduğu Hayat Şarkısı isimli dizinin final bölümünde rol aldı. Aynı yıl Onur Saylak yönetmenliğindeki Daha filminde Ahmet Mümtaz Taylan, Hayat Van Eck, Turgut Tuncalp gibi isimlerle birlikte çalıştı. Burada Osman karakterine hayat verdi. Ardından yine aynı yıl Emre Yeksan yönetmenliğindeki Körfez filminde rol aldı.

2017-2018 dizi sezonunda yine Ahmet Mümtaz Taylan, Ekin Koç ve Hazar Ergüçlü gibi isimlerle birlikte Hayat Şarkısı isimli tv dizisinde rol aldı.

2018 yılında Yuva isimli filme dahil olarak başlayan Yılmaz, aynı yıl Aras Bulut İynemli, Rıza Kocaoğlu, Cem Uslu, Öner Erkan gibi isimlerle birlikte Çukur dizisinde rol aldı. Buradaki Timsal Celil rolü ile dikkatleri üzerine çekti.

2020 yılında Yeniden Leyla, Gölgeler İçinde gibi filmlerde rol aldı. ynı zamanda Yeniden Leyla filmi ile 27. Adana Altın Koza Film Festivali’nde ‘Umut Veren Genç Erkek Oyuncu Ödülü’ne layık görüldü. Ardından Ex Aşkım isimli dizide Berke karakterine hayat veren oyuncu şimdilerde Cam Tavanlar dizisinde rol almaktadır. Cam Tavanlar Şinasi karakterine hayat verdi. Ayrıca İçimdeki Kahramanlar (Kahraman), Dövüş Horozu (Hazar) ve Ali’nin Tabiatı (Musa) gibi rollerde de yer almaktadır.

Cam Tavanlar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Show TV

Ahmet Melih Yılmaz Yaşı | Kaç Yaşında?

32

Boyu

1,82

Instagram Hesabı

https://www.instagram.com/ahmelish/?hl=tr @ahmelish

Nereli?

Ankara

Rol Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları:

Hep Sonradan / Oyuncu – 2019
Apaçi Gızlar / Müzik – 2016
Woyzeck Masalı / Oyuncu – 2015
Artık Hiçbi’şii Eskisi Gibi Olmayacak Sil Gözyaşlarını (Avzer) / Oyuncu – 2014
Tevaffuk (Yusuf ile Halit) / Oyuncu
Hep Sonradan / Oyuncu
Kuyu / Yönetmen
Bernarda Alba’nın Evi / Oyuncu / Yönetmen
Kadınlar, Aşklar, Şarkılar / Oyuncu

Ahmet Melih Yılmaz Oynadığı Dizileri ve Filmleri

Camtavanlar (TV Dizisi 2021)
Ex Aşkım (Berke, TV Dizisi 2021)
Ali’nin Tabiatı (Musa, Sinema Filmi 2021)
İçimdeki Kahraman (Kahraman, Sinema Filmi 2021)
Yeniden Leyla (Sinema Filmi 2020)
Orada (Volkan, Kısa Filmi 2020)
Gölgeler İçinde (Ati, Sinema Filmi 2019)
Çukur (Timsah Celil, TV Dizisi 2019-2020)
Yuva (Asker, Sinema Filmi 2018)
Körfez (Cihan, Sinema Filmi 2017)
Daha (Osman, Sinema Filmi 2017)
Abluka (Sinema Filmi 2015)
Hatırla Gönül (TV Dizisi 2015)
Felaket (Meriç, Kısa Filmi 2010)

Cam Tavanlar Kore uyarlaması mı? Kore Versiyonu ne?

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.