Cam Tavanlar Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Cam Tavanlar yorum, yorumları, dizi yorum, ekşi, dizi izle, konusu, oyuncuları, twitter, dizisi yorum gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Cam Tavanlar Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Cam Tavanlar yorum, yorumları, dizi yorum, ekşi, dizi izle, konusu, oyuncuları, twitter, dizisi yorum gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Show tv’nin yeni dizilerinden Cam Tavanlar ilk bölümü ile ekrandaki yerini aldı. Ojo Pictures tarafından yapımı üstlenilen dizinin başrolünde sevilen genç oyunculardan Bensu Soral ve Kubilay Aka yer alıyor. Merakla beklenen dizi sosyal medyanın gündemindeydi. Peki diziyi izleyenler dizi hakkında neler söyledi? Gelin hep birlikte Cam Tavanlar yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Cam Tavanlar konusu

Dizinin konusu, tırnaklarını kazıyarak olduğu pozisyona gelen Leyla (Bensu Soral) ile prestijli bir aileden gelerek hayatta her istediğini kolaylıkla elde eden Cem’in (Kubilay Aka) heyecan dolu rekabeti gözler önüne serilecek. İkili arasında gerçekleşecek çetin yarışta rüzgar, sürekli yön değiştirirken Leyla ve Cem’in peşini aşk da bırakmayacak.

Cam Tavanlar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Show TV

Cam Tavanlar Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Cam Tavanlar Yorum / Ekşi Sözlük

adını kadınların (ve azınlıkların) iş hayatında yükselmelerinin önündeki engellere işaretle cam tavan (glass ceiling) teriminden alan dizi. show tv’de bu yazı karşılayacak dizinin senaristi meriç acemi. yönetmen (fehmi öztürk) genç, kadro (başrollerde kubilay aka ve bensu soral) genç. fikir de güzel. kadına şiddet vakaları ayyuka çıkarken ekranda konunun farklı boyutlarını ve güçlü kadınları görmek güzel olacak. umarım cam tavan etkisini işlerken başka yerlerden falso vermeyen, tutarlı, tatlı bir dizi olur.

 • kantalop

kubilay aka ve bensu soral türkiyedeki popülaritesiyle yeteneği en ters orantılı oyuncular.

bu kadar yeteneksiz başrollerle 6 bölümü geçemez. normal şartlarda.

ama gerizekalı izleyici “ayyy çok tatlı deyillermi yavv düştüm <3” kafasına girerse yandık. öyle bile 13 bölümü geçeceğini sanmıyorum.

 • bu nick fazla tatli

kiralık aşk dizisinin senaristi yazdığı için çok merak ettiğim dizi. sonuçta barış arduç da asıl ününü o diziyle yakalamıştı. kubilay aka da ayhan ışık gibi çocuk, neden olmasın diyorum.

 • l9

başroldeki adamı çok mu aradınız:) yakışıklı veya karizmatik oyuncu seçilmiyor artık. tutmaz bu diziniz

 • kardiyopark

tutmayacağı fragmanından belli olan dizi.

 • taklayamigeldiklan

ulan keşke hiç çıkmasaydıda gönül dağından serdarı almasaydın be dizi niye yaptın bunu he niye

 • arrowclt

bu iş tutarsa çok şaşırırım. iki tane çok soğuk başrol, dünyanın en itici fragmanı, 9 kere leyla filmindeki gibi çiğ bir feminazi… bilemiyorum altan.

 • istebuarimaya

erkeklere hakaret içeren fragmanını az önce izlediğim dizi.

yok beynimiz çalışmıyormuş, gelişmiyormuş, topa vurduğumuz içinmiş ahahahaymış bilmem ne.

hemen bi kafa golü bırakalım.

 • standmyground

2021 yaz sezonunda çıkacak diziler içinde en iyi görüneni diyebiliriz. sakar, şapşal esas kız furyası bitmeye başladı, cam tavanlar’daki leyla da başarılı, zeki, çalışkan bir kız ve yöneticilikten ortaklığa geçiyor, bu sırada da üniversite flörtü cem ile karşılaşıyor ki o da şirketin yeni ceo’su olmuş. olaylar başlasın. zengin deli kadın ekolünde hatice aslan, erkekler şöyledir, erkekler böyledir diye leyla’ya akıl veriyor; kiralık aşk’taki cağnım nerimanımı hatırlattı. meriç acemi rom-com yazmayı gayet iyi beceriyor, o yüzden umutluyum diziden. şöyle de bir yorum yaptık

 • born4kaos

başrol oyuncusunun cam tavan katını kaptırdığı için ağladığı dizi. ben burda başarılı, hırslı bir kadın değil kıskançlık krizine giren bir kadın görüyorum. esas kızımızın gözünün açılmasını yine bir erkek karakter sağladığı için, çalışkan kızların aynı zamanda asosyal de olduğu yanılgı ve klişelerini barındırdığı için ilk dakikalarından kendinden soğutan bir yapım.

 • sane ego

bir dizi ne kadar akmaz ? ancak bu kadar akmaz sorusunun cevabı.

temmuz ortası final yapar.

 • rakirikirealdo

e bir saati geçti ben hala neyi izlemem gerektiğini anlamadım. sahiden akıl alır gibi değil, daha önce kardeşlerim dizisinde yanılmıştım ancak bu dizi izlenirse sahiden oturup ezberleri yeniden gözden geçirmemiz gerekecek.

 • sakin sular

hep eleştirdiğim kadınları aptal yerine koyan klişe plaza dizilerinden farklı gibi.

 • jack gabriel

utku ateş hatrına seyrettiğim dizi.diziyi maalesef sevmedim.

 • arfteoremi

başroldeki çocuk ceo yerine keşke restoranda çalan şopar kemancı olsaymış, daha iyi bir kast olurmuş. tutmaz bu dizi.

 • benim dengemi bozmayiniz

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.