Alişan Uğur Kimdir? Üç Kuruş Konyalı - Yorum Güncel

Alişan Uğur Kimdir? Üç Kuruş Konyalı

02.11.2021
Alişan Uğur Kimdir? Üç Kuruş Konyalı

Alişan Uğur, kimdir, dizileri, nereli, üç kuruş, oynadığı diziler, kaç yaşında, instagram, boyu, imdb, kilosu, babası, filmleri, arslan, kaç yaşınd, Konyalı, Özkan Uğur gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Alişan Uğur Kimdir?

Çukur dizisinde yer alan birçok oyuncunun yer aldığı ve bir nevi spin-off dizisi olarak bilinen Üç Kuruş dizisindeki Konyalı rolü ile karşımıza çıkan Uğur, son zamanların en çok merak edilen isimlerinden biri. Peki Üç Kuruş dizisinin Konyalı karakterini canlandıran Alişan Uğur kimdir?

14 yaşından bu yana tiyatro ile ilgilenen Uğur, 1996 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Babası birçok filmden tanıdığımız ve aynı zamanda MFÖ grubunda yer alan usta müzisyen ve oyuncu Özkan Uğur‘un oğludur.

Kariyeri

Oyunculuğa çok küçük yaşlarda merak salan Uğur, oyunculuk eğitimini İngiltere’de Arts Educational Schools London’da tamamladı. İlk defa oyunculuğu 2019 yılında vizyona giren Cem Yılmaz filmi Karakomik Filmler: Kaçamak filminde Rich karakterine hayat verdi. Ardından Timuçin Esen, Okan Yalabık, Kaan Yıldırım ve Ebru Özkan gibi isimlerin başrolde olduğu Hekimoğlu dizisinde de Efe isimli karaktere hayat verdi.

Son olarak da Uraz Kaygılaroğlu, Nesrin Cavadzade ve Ekin Koç’un başrolünde yer aldığı 2021 yapımı ve popüler dizi Çukur’un spin-off projesi Üç Kuruş dizisinde Konyalı karakterini canlandırdı. Burada Konyalı bir bilgisayar dahisi ve şiddetten nefret eden bir karakterdir. Kartal ile hapishanede tanışan Konyalı o günden sonra Kartal’ın her dediğini yapmaya başlar.

Üç Kuruş Dizi | Konusu | Oyuncuları | Show TV

Alişan Uğur Yaşı | Kaç Yaşında?

25

Babası

MFÖ grubunda yer alan ve birçok filmle karşımıza çıkan usta oyuncu ve müzisyen Özkan Uğur

Nereli?

İstanbul

Instagram Hesabı

@shanali.1 https://www.instagram.com/shanali.1/?hl=tr

Alişan Uğur Dizileri ve Filmleri

2019 – Karakomik Filmler Kaçamak (Rich)
2021 – Hekimoğlu (Efe)
2021 – Üç Kuruş (Konyalı)

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.