Rastgele Yazı

Another Life Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Another Life Dizi | Konusu | Oyuncuları | 2.sezon

Another Life Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2.sezon ne zaman, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, Netflix dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 25 Temmuz 2020’de Netflix’te yayınlanmaya başlayan Amerikan yapımı Netflix orjinal içeriğidir. İlk sezonu 10 bölümden oluşan yapım, Bilim kurgu ve uzay kategorileri içerisinde yer alıyor. Her bölümü 43 dakikadan oluşan yapım, IMDb’de 23 bin kişi tarafından oylandı ve 4,9’luk puanı almayı başarabildi. Dizinin 2.sezon onayı veren Netflix 2020 yılında yayınlanacağı açıkladı ancak henüz net bir tarih paylaşmadı. Dizinin kadrosunda Katee Sackhoff, Selma Blair, Tyler Hoechlin, Justin Chatwin, Samuel Anderson, Elizabeth Ludlow, Blu Hunt, A.J. Rivera, Alexander Eling gibi isimler yer alıyor. Aaron Martin tarafından yaratılan dizi, geniş bir yönetmen ekibi tarafından çekildi.

Another Life konusu

Dizinin konusu, Muazzam bir yabancı cisim Dünya’ya inince Niko Breckinridge, kaynağını bulup ilk teması kurmak için yıldızlararası bir göreve öncülük eder. Dünya’da ailesine veda ettikten sonra uzayda uyanan Niko, Salvare’nin rotadan çıktığını ve genç mürettebatı arasında sadakat konusunda farklı görüşler olduğunu öğrenir. Gemide gerginlik artarken mürettebat, bilinmeyen bir gezegene keşif gezisi yapmaya hazırlanır. Dünya’da Erik, Cisim’den aldığı bir ipucunu çözmeye çalışır. Salvare bir karanlık maddenin içinde tuhaf bir yolculuk yaparken gerilim tırmanır. Sasha, William’ın zaafına odaklanır. Erik yıkıcı bir haber alır. Salvare nihayet hedefine ulaştığında Niko ve ekibi, yüzeyde onları bekleyenler karşısında şaşkına döner.

Another Life dizi oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Katee Sackhoff, Selma Blair, Tyler Hoechlin, Justin Chatwin, Samuel Anderson, Elizabeth Ludlow, Blu Hunt, A.J. Rivera, Alexander Eling yer almaktadır.

Katee Sackhoff – Niko Breckinridge
Blu Hunt – August Catawnee

JayR Tinaco – Zayn Petrossian
Samuel Anderson – William
A.J. Rivera – Bernie Martinez
Jake Abel – Sasha Harrison
Alex Ozerov- Oliver Sokolov
Alexander Eling – Javier Almanzar
Elizabeth Faith Ludlow – Cas Isakovic
Helen King – Salvare
Justin Chatwin – Erik Wallace
Selma Blair – Harper Glass
Lina Renna – Jana Breckinridge-Wallace
Barbara Williams – General Dubois

Another Life 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 2. sezonu onayı Netflix tarafından Kasım 2019’da açıklanmıştı. 2.sezonun 2020 yılı bitmeden yayınlanması bekleniyor.

Dizi fragmanı

  • Yazıyı Beğendin mi?  

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*