Aron Piper Kimdir? El desorden que dejas Iago

Elite dizisinin Ander’i olarak tanıdığımız Aron Piper kimdir? Kaç yaşında, boyu, yaşı, sevgilisi, Elite dizisi, oynadığı diziler, twitteri instagram, song, şarkı gibi aramalarınız için yorumguncel.com

07.04.2020
Aron Piper Kimdir? El desorden que dejas Iago

Elite dizisinin Ander’i olarak tanıdığımız Aron Piper kimdir? Kaç yaşında, boyu, yaşı, sevgilisi, Elite dizisi, oynadığı diziler, twitteri instagram, song, şarkı gibi aramalarınız için yorumguncel.com

Aron Piper Kimdir?

Aron Piper, 29 Mart 1997 yılında Berlin Germany’de Hristiyan bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi. Annesi İspanyol babası Alman olan Aron Piper 5 yaşındayken ailesi Barcelona İspanya’ya taşınma kararı aldı. Tam adı Aron Julio Manuel Piper Barber ‘dir. Hem Alman hem İspanya vatandaşıdır. İspanya’da Sanat ve drama eğitimleri aldı.

 Kariyeri

Aron Piper, ilk oyunculuk deneyimini 7 yaşındayken, 2004 yılında The Gunman isimli filmde rol alması ile başladı. Ardından 2011 yılında Maktub isimli filmde 2012 yılında Fracaso Escolar filminde rol aldı. İlk dizide yer aldığı yapım ise Centro Medico isimli dizindeki Adrian rolüdür. Burada 2 sezon yer alan oyuncu asıl ününü Netflix yapımı Elite isimli dizi ile sağlamıştır. Elite dizisinde Ander karakterine hayat verdi.

Uluslararası platformda izlenen oyuncu 2019 yılında Elite dizisine ek olarak Derecho a Sonar isimli dizide yer aldı. Ardından 2020 yılında El Desorden Que Dejas isimli tv dizisinde yer aldı. 2020 yılında Netflix platformunda yayınlanması planlanan İspanyol dizisi Carlos Montero’nun aynı isimli romanından uyarlandı. Bu dizide Piper, Tamar Novas, Roberto Enriquez, Inma Cuesta ve Barbara Lennie ile birlikte rol alacak.

Piper, son olarak yine Netflix İspanya yapımı El desorden que dejas dizisinde Iago karakterine canlandırdı.

Piper’in aynı zamanda bir single çalışması da bulunmaktadır.

Yaşı | Kaç Yaşında?

29 Mart 1997 yılında doğan Piper 23 yaşındadır.

Boyu – Kilosu

1,80 boy – 76 kilo

Aron Piper Gay Mi?

Elite dizisinde Ander karakterinin eşcinsel olması nedeniyle Gay olup olmadığı en çok merak edilen konulardan biri. Piper, bir röportajında konuyla ilgili olarak biseksüel olduğunu söylemiştir.

Sevgilisi

Bilinmiyor.

Aron Piper Şarkı

Burcu

Koç

Dizileri

Centro Médico (2016-2017)

Élite (2018 –… )

Derecho a soñar (2019)

El desorden que dejas (2020)

Filmleri

The Gunman (2004)

Maktub (2011)

Fracaso escolar (2012)

Only when I have nothing to eat (2012)

15 Años y un dia (2013)

La Corona Partida (2016)

Un Minuto (2018)

Los Rodríguez y el más allá (2019)

Jaime Lorente Kimdir? La Casa de Papel’in Denver’i

YORUMLAR

 1. Nermin dedi ki:

  Aron Piper, keske seninle tanışma şansım olsa
  Hayatım da, gördüğüm EN yakışıklı
  EN yetenekli, bir atarsın
  Adam, 4/4 lük ❤️❤️❤️😍😍😍🇦🇿🇦🇿🇦🇿🇦🇿🙏☄️
  Azerbaycan dan, sevgiler le

canlı tv izle