İtzan Escamilla kimdir? Elite dizisi Samuel'i - Yorum Güncel

İtzan Escamilla kimdir? Elite dizisi Samuel’i

07.04.2020
İtzan Escamilla kimdir? Elite dizisi Samuel’i

İtzan Escamilla kimdir? Elite dizisi Samuel Garcia kim, Yaşı, boyu, kilosu, oynadığı dizi ve filmler, biyografisi gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Hayatı

İtzan Escammilla, 31 Ekim 1997’de İspanya’nın başkenti Madrid’de dünyaya geldi. Tam adı İtzan Escamilla Guerrero’dur. Madrid’de Rota adlı okulda oyunculuk eğitimi alarak oyunculuğa başladı. Genç oyuncu, internette en çok takip edilen Instagram kişiliklerinden biri olmasıyla da ünlüdür.

Oyunculuk kariyeri

Kariyerinin ilk günlerinde, yetenekli sanatçı, Francisco (15 yıl) olarak sahne aldığı Cable Girls şovunda yer aldı. İlk olarak 2016 yılında İspanya’da yayınlanan Victor Ros adlı dizide rol aldı. Bu dizideki John karakteri ile tanınmaya başladı. Dizide Joan’ın üvey oğlu john karakterine hayat verdi. Bu dizinin ardından 2017 yılında Simon Bolivar karakterini içeren tarihi kurgu dizisi olan El Ministerio del Tiempo’da küçük bir rol aldı.

Aynı yıl Netflix’te yayına giren Las Chisas del Cable (Kablo kızları) adlı dizide Fransisco rolüne hayat verdi. 2018 yılında aktris Malena Alterio ve Belen Cuesta ile birlikte Los Playso (Paralel Evrenler) adlı tiyatro oyununda yer aldı. 2019 yılında Itzan resimsel çıkışını Carlos Val’in yönettiği “Planeta 5000” adlı bir filmle yaptı. Ayrıca, aktör düzenli olarak profesyonel fotoğraf çekimlerini, kişisel yaşam tarzını, arkadaş ve aile görüntülerini, etkinlik görünümlerini ve çok daha fazlasını yükleyerek dinleyicilerini eğlendirir.

Elite dizisi ve Samuel Garcia karakteri

Netflix’in 2018 yılında piyasaya sürdüğü İspanya yapımı dizisi Elite’de aldığı Samuel Garcia ile ünlendi. Dizide Danna Paola, Maria Pedraza, Jaime Lorente, Miguel Herran ve Ester Exposito gibi isimlerle birlikte yükseldi. Sadece İspanya’da değil tüm Avrupa ülkelerinde de popüler olan dizinin 3.sezonunda da yer alan genç oyuncu, halen bu dizide yükselişini sürdürmektedir. Favori oyuncuları Scarlett Johansson, Antonia Banderas’tır. En sevdiği şarkıcı ise Taylor Swift’tir.

Maria Pedraza kimdir? Elite dizisinin Marina’sı

İtzan Escamilla Yaşı

22

Boyu

1.74

Kilosu

72

İtzan Escamilla Instagram hesabı

www.instagram.com/itzan.escamilla

Oynadığı dizi ve filmler

2016 Altı kız kardeş Gorrilla
2016 Tıp Merkezi
2016 Víctor Ros Juan
2017 Zaman Bakanlığı Simón Bolívar (genç)
2017 Yolun sonu
2017 Kablo kızları
2018 Elite

YORUMLAR