Aşk ve Canavarlar Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Aşk ve Canavarlar (Love and Monsters) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri ,cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, Netflix, incelemesi, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

27.10.2020
Aşk ve Canavarlar Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Aşk ve Canavarlar (Love and Monsters) filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri,cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, fragmanı, incelemesi, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

16 Ekim 2020‘de vizyona giren Kanada- Amerikan yapımı macera, aksiyon ve komedi türünde yer alan filmdir. Filmin yönetmenliğini Michael Matthews üstlenirken, senaryosunu Brian Duffield ve Matthew Robinson kaleme aldı. Toplam 109 dakika süresi olan yapım, 30 milyon dolarlık bütçe ile çekildi. Filmin kadrosunda Dylan O’Brien, Jessica Henwick, Michael Rooker, Dan Ewing, Ariana Greenblatt ve Ellen Hollman gibi isimler yer alıyor. Film, IMDb‘de 10 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,1‘lik puana sahip oldu. ‘Monster Problems‘ adı ile de biliniyor. Film 14 Nisan’da Netflix Türkiye tarafından ülkemizde yayınlanacak.

Aşk ve Canavarlar konusu

Dizinin konusu, Canavar Kıyamet’inden 7 yıl sonra Joel Dawson insanlardan geriye ne kaldıysa diğerleriyle birlikte yaşam savaşı veriyordur. Dünyanın kontrolünü canavarların ele geçirmesinden beri Joel, yeraltı dünyasında yaşıyordur. Lisedeki kız arkadaşı Aimee ile şans eseri radyo frekansları sayesinde yeniden karşılaşır. Aimee’nin 80 mil ötede bir koloniyle birlikte yaşadığını öğrenir. Joel, Aimee’ye yeniden aşık olacaktır. Bu sırada tüm canavarlara rağmen Aimee’nin yanına gitmeye karar verir.

Aşk ve Canavarlar oyuncuları ve karakterleri (cast)

Filmin kadrosunda Dylan O’Brien, Jessica Henwick, Michael Rooker, Dan Ewing, Ariana Greenblatt ve Ellen Hollman gibi isimler yer alıyor.

Dylan O’Brien – Joel
Jessica Henwick – Aimee
Michael Rooker – Clyde
Dan Ewing – Cap
Ariana Greenblatt – Minnow
Ellen Hollman – Dana
Tre Hale – Rocko
Pacharo Mzembe – Ray
Senie Priti – Karen
Amali Golden – Ava
Te Kohe Tuhaka – Tim
Tasneem Roc – Anna Lucia
Thomas Campbell – Anderson
Joel Pierce – Connor
Melanie Zanetti – Kala / Voice of Mav1s

Aşk ve Canavarlar Film yorumları

zombieland filmini beğenen bunu da beğenir. esinlenme çok olmuş, birinde zombiler, diğerinde mutasyona uğramış koca böcekler var. senaryo benzer.

  • evde black smoke besleyen adam / Ekşi Sözlük

bu yoklukta çok iyi giden film. macera tam kıvamında, karakterlere iyi ısınıyorsunuz, oyunculuklar iyi, konu iyi, ailecek izlenebilecek bir film, erotiklik yok. film bir çırpıda akıp gidiyor. umarım ikincisi gelir. 9/10

-fmgk / Ekşi Sözlük

komedi macera film seviyorsanız, gayet beğenerek izleyeceğiniz bir yapım olmuş. diğer post-apokaliptik filmlerde olan topluluklar arası savaş olayına dahil olmadıkları için bile takdirimi kazanmış filmdir. canavarlar veya zombilerin olduğu survival film izleyelim diyorsunuz; filmin çoğu kim lider olacak diye milletin birbirini kesmesiyle geçiyor. bu tarzda basit macera olduğunda son derece keyif verici oluyor.

Makarna tanrisi kuskus / Ekşi Sözlük

Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle