Polaroid Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Polaroid Film, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, yayın tarihi, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Polaroid Film | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Polaroid Filmi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, yayın tarihi, cast, trailer, wiki gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

İlk olarak 17 Eylül 2019’da Amerika Birleşik Devletleri’nde vizyona giren gerilim, korku türündeki filmdir. Türkiye’de 16 Ekim 2020‘de vizyona giren yapımın yönetmenliğini Lars Klevberg yaptı. Filmin senaryosu ise 2105 yılında aynı adlı kısa filmden uyarlandı. Blair Butler‘ın Aynı isimle filminden uyarlanan yapım, 2,4 milyon dolarlık bütçe ile çekildi. 88 dakikadan oluşan film, Halka ve Son Durak filmine benzemesi ile ilgili yorumlar da aldı. Farklı ülkelerde Netflix tarafından yayınlanan film, 16 Ekim 2020 itibari ile sinemalarda gösterilmeye devam ediyor. Filmin kadrosunda Kathryn Prescott, Tyler Young, Samantha Logan, Keenan Tracey ve Priscilla Quintana gibi isimler yer alıyor. Film IMDb‘de 10 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 5,1‘lik puana sahip oldu.

Polaroid filmi konusu

Filmin konusu, Lisede dışlanan Bird Fitcher’ı temel alıyor. Bird günün birinde eski bir fotoğraf makinesi bulur. Polaroid türü bu fotoğraf makinesi çok hoşuna gider. Ancak kısa bir süre sonra makinede bir şeylerin yanlış olduğunu anlar. Kimin fotoğrafını çekse, çektiği kişiler trajik ölümler yaşamaktadır. Genç kız ve arkadaşlarının hayatta kalabilmek için bir günden az zamanları vardır ve lanetli makinenin sırrını çözmek zorundalardır.

Polaroid Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin kadrosunda, Kathryn Prescott, Tyler Young, Samantha Logan, Keenan Tracey ve Priscilla Quintana gibi isimler yer alıyor.

Kathryn Prescott – Bird Fitcher
Tyler Young – Connor Bell
Samantha Logan – Kasey Walters
Keenan Tracey – Devin Lane
Priscilla Quintana – Mina Rodriguez
Javier Botet – The Entity
Mitch Pileggi – Thomas Pembroke
Kolton Stevens – Young Pembroke
Katie Stevens – Avery Bishop
Davi Santos – Tyler Drew
Shauna MacDonald – Mrs. Fitcher
Grace Zabriskie – Lena Sable

Film yorumları

korku filmidir. az önce bu isimde bir film seyrettim. izlemeyin izlettirmeyin diyorum. zaten ordan arak, burdan arak bir şeyler. 5/10

  • Dengesiz süspansiyon – Ekşi Sözlük

kafam dağılsın diye izledim. maalesef başarısız bir film. hikaye hiç sarmıyor. öyle ahım şahım bir oyunculuk da yok.

-bambimbom – Ekşi Sözlük

weinstein skandali sebebiyle 2017’de gösterime girecekken 2019 yilinda gösterime giren ve imdb puanina göre daha iyi oldugunu söyleyebilecegim gerilim filmi.

-Ariaven – Ekşi Sözlük

Film fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.