Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor Film | Konusu | Oyuncuları

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor Film | Konusu | Oyuncuları

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor filmi, (nobody sleeps in the woods tonight) konusu, oyuncuları, karakterleri, Cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix filmleri, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

20.10.2020
Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor Film | Konusu | Oyuncuları

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor filmi, (nobody sleeps in the woods tonight – W lesie dzis nie zasnie nikt) konusu, oyuncuları, karakterleri, Cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix filmleri, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

28 Ekim 2020‘de Netflix tarafından yayınlanacak olan Polonya yapımı filmdir. Gerilim ve Korku türünde yer alan gençlik filminin orjinal adı
‘Nobody sleeps in the woods tonight’ ve Polonyaca adı ‘W lesie dzis nie zasnie nikt’ Filmin kadrosunda Julia Wieniawa-Narkiewicz, Michal Lupa, Wiktoria Gasiewska, Stanislaw Cywka, Sebastian Dela ve Gabriela Muskala gibi isimler yer alıyor. IMDb‘de bin 200’ü aşkın kişi tarafından oylandı ve 4,9‘luk puana sahip oldu. Film, Mart 2020’de Polonya’da gösterime girmişti. Filmin yönetmenliğini Bartosz M. Kowalski üstlenirken, senaryosunu Bartosz M. Kowalski, Jan Kwiecinski ve Mirella Zaradkiewicz gibi isimler kaleme aldı.

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor konusu

Filmin konusu, Teknoloji bağımlısı bir grup genç, ormandaki bir rehabilitasyon kampına katılır, ama oradaki şeytani bir güç, onların dijital dünyayla bağını sonsuza dek kesmek ister. Teknolojiye bağımlı bir grup genç çevrimdışı kampa gider. Ancak, akıllı telefonlara erişimi olmayan ormanda yapılan ortak yürüyüş, organizatörlerin planladığı gibi gitmez. İnternetin en karanlık köşelerinde bile görmedikleri bir şeyle gerçek hayat için savaşmak zorunda kalacaklardır. Ormanda gizlenen ölümcül tehlike karşısında gerçek dostluğun, sevginin ve fedakarlığın ne olduğunu keşfederler.

Bu Gece Ormanda Kimse Uyumuyor oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin kadrosunda Julia Wieniawa-Narkiewicz, Michal Lupa, Wiktoria Gasiewska, Stanislaw Cywka, Sebastian Dela ve Gabriela Muskala gibi isimler yer alıyor.

Julia Wieniawa-Narkiewicz – Zosia Wolska
Michal Lupa – Julek
Wiktoria Gasiewska – Aniela Turek
Stanislaw Cywka – Bartek
Sebastian Dela – Daniel Czajka
Gabriela Muskala – Iza
Michal Zbroja – Monster Twin
Miroslaw Zbrojewicz – Postman – Tarman
Piotr Cyrwus – Priest
Olaf Lubaszenko – Policeman
Wojciech Mecwaldowski – Camp manager
Bartlomiej Kotschedoff – Keeper from the camp
Bartlomiej Firlet – Keeper helper
Malgorzata Szczerbowska – Mother of twins
Izabela Dabrowska – Prostitute Janeczka

Film fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR