Ata Demirer Gazinosu Yılbaşı Gösterisi | Yorumları | Blu tv - Yorum Güncel

Ata Demirer Gazinosu Yılbaşı Gösterisi | Yorumları | Blu tv

Ata Demirer Gazinosu yılbaşı gösterisi, konusu, BKM Sahne, 2020 gösterileri, yılbaşı blu tv özel içeriği, ekşi yorumları, harbiye, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çekildi, bilet, youtube, fragmanı, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ata Demirer Gazinosu Yılbaşı Gösterisi | Yorumları | Blu tv

Ata Demirer Gazinosu yılbaşı gösterisi, konusu, BKM Sahne, 2020 gösterileri, yılbaşı blu tv özel içeriği, ekşi yorumları, harbiye, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çekildi, bilet, youtube, fragmanı, gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Ata Demirer Gazinosu hakkında

31 Aralık 2020‘de Blu tv tarafından yılbaşı özel programında yayınlanacak olan tek kişilik gösterisidir. 26 Kasım 2015’te BKM Sahnesinde başlayan 5 sezondur kapalı gişe oynayan gösteri, ilk defa bir platform tarafından yayınlanacak. Komedyen Ata Demirer, Tek Kişilik Dev Kadro ve Tek Kişilk Dev Kadro 2 gösterilerinin ardından piyasaya hiç sürmediği gösterisini Blu tv ile aracılığı ile sevenlerine sunacak. Demirer, daha önceki gösterilerinde var olan dokusunu 5 sezon boyunca koruyup aynı zamanda geliştirdiği gösterisinde Türk Sanat Müziği’nden operaya, halk müziğinden pop ve arabeske geniş bir müzikal eğlence sunuyor. Ata Demirer’in sahnede, Taşkın Sabah yönetimindeki orkestra ve dansçıların eşlik ettiği eğlence dolu show, 31 Aralık’ta Blu tv‘de olacak.

Ata Demirer Gazinosu konusu

Gösteri konusu, Başarılı komedyen, Türk Sanat Müziği’nden operaya, halk müziğinden popa ve arabeske kadar geniş bir repertuvara sahip. Demirer’e sahnede Taşkın Sabah yönetiminde bir orkestra ve zaman zaman dansçılar eşlik ediyor.

Seyircinin hasretle beklediği mizah dolu hikayeler de şarkı aralarında sahnede yerini alıyor. Ata Demirer kendine has üslubuyla bir yandan şakalarıyla seyirciye kahkahalar attırıyor, bir yandan da şarkılarıyla, tiyatro sahnesine hoş bir seda getiriyor.

Ekşi Yorumları

muhteşem gösteri.
şu gösteri sırf stand up olsa gülmekten öldüm dersiniz. sırf konser olsa çok eğlendim dersiniz.
ata demirer ise ikisini birden yapıyor. ülkemizde bunu yapabilecek ender kişilerden…
komedi yeteneği zaten çok iyi ama şarkı söylemesi cidden beklediğimden çok iyimiş. açıkçası birçok şarkıcıdan iyi söylüyor.

  • betatron/ Ekşi Sözlük

gülmeye değil keyifli bir akşam geçirmeye gidin, harika bir sahnesi var, orkestra muazzam, gösteri sonunda saate bakınca çok şaşırdım, 2 saat 45 dakika sürmüş, çok şaşırdım bu kadar hızlı geçmesine, kısacası kendinize ufak bir ödül verin ve gidin eğlenin…

  • mr question mark / Ekşi Sözlük

18 ocak congresium ankara’daydi. salon agzina kadar doluydu haliyle mutlu oldu tabi * gundeme dair deginmeleri guzeldi. agora meyhanesi tarzi muziklerle de ulan be bi raki balik da olsaydi surda diye ic gecirtti. olsa muhtesem olurdu. biraz zayiflamis gordum. sahnedeki samimi tavirlari da hostu.

  • cokomilk / Ekşi Sözlük

ata, 29 şubat cumartesi gecesi saat 21.00 ‘de ahmet adnan saygun sanat merkezi’nde izmir seyircisiyle bir araya gelecek… güzel bir gösteri olduğu söyleniyordu hep izleyip görelim bakalım. ata’yla ilgili en son “hayvan akıyor abiii” kısmında kalmıştım. yıllar sonra aynı performansı görebilecek miyiz diye düşünmeden edemiyor insan… o değil de kışı çok hareketli bir şekilde uğurlayacağım gibi duruyor, umarım bu tempoya dayanabilirim…

  • neseligenclik35 / Ekşi Sözlük

Ata Demirer Gazinosu blu tv’de ne zaman yayınlanacak?

31 Aralık 2020’de saat 20.00’de blu tv’de yayınlanacak.

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.