Atiye 2.Sezon Çekildi Mi? Ne Zaman? (Netflix) | Fragman - Yorum Güncel

Atiye 2.Sezon Çekildi Mi? Ne Zaman? (Netflix) | Fragman

13.01.2020
Atiye 2.Sezon Çekildi Mi? Ne Zaman? (Netflix) | Fragman

Netflix’in yayınlanan ikinci Türk dizi projesi Atiye ilk sezonu ile ortalığı kasıp kavurdu. Dünya’nın Uyanışı isimli kitaptan uyarlanan Atiye dizisi, yayınlanan ilk sezonun ardından dizi sosyal medyada gündem haline geldi. İzleyenlerin bir kısmı diziyi çok beğenirken, diğer kısmı Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu ilk Netflix Türk dizisi Hakan: Muhafız ile benzer yönleri olduğunu söyledi. Şimdi en çok merak edilen ise Atiye 2.sezon ne zaman oldu?

Dilerseniz Atiye dizisine dair yorumlarımızı okuyabilir, incelememize buradan göz atabilirsiniz.

Atiye 2.Sezon Çekildi Mi?

Geçtiğimiz günlerde ilk sezonu 8 bölümden oluşan Atiye dizisi uluslararası online dizi izleme platformu olan Netflix’te yayınlandı. Türkiye ve dünyada izlenen Atiye dizisi, mistik yönü ve genç kadrosu ile oldukça dikkat çekti. Öyle ki dizinin birçok incelemesi yazıldı, forumlarda konuşuldu, sosyal medyada günlerce tt oldu. Göbeklitepe’den yola çıkan hikayesi ile dikkat çeken diziyi izleyenlerin en çok merak ettiği şeylerden biri dizinin 2.sezonunun çekilip çekilmediği, dizinin 2.sezon için onay aldı mı? Gibi sorular oldu.

Atiye Dizisi Nerede Çekildi?

Büyük çoğunluğu İstanbul’da geçen Atiye dizisinin hikayesi dünyanın ilk tapınağı olabilecek Göbeklitepe’yle bağlandı. Dizinin bir kısmı Göbeklitepe’de çekilirken bir kısmı da Nemrut Dağı’nda çekildi.

Atiye 2.Sezon Tarihi Belli Oldu Mu?

Netflix’in 2.Türk yapımı dizisi olma özelliği taşıyan ve Hakan Muhafız dizisinden daha çok gündem olan Atiye dizisinin 2.sezonu ile ilgili Netflix’ten henüz bir açıklama gelmedi. İkinci sezonunu merakla beklenen Atiye dizisinin son bölümünde dizinin devamı olabilecek emareler bırakılmış, ikinci sezon için kapıları aralamıştı. Şimdi gözler Netflix’e çevrildi.

Atiye Dizisinin Konusu Nedir?

Dünyanın Uyanışı isimli kitaptan uyarlama olan Atiye dizisi, Şengül Boybaş’ın Göbeklitepe’yi konu alan kitabından senaryolaştırılarak hazırlandı.

Atiye, Urfa’da bulunan Göbeklitepe’de yapılan kazılarda hayatının değişimine tanık olur. Kazı çalışması ile ortaya çıkan sembollerin Atiye’nin yaşamı ile ilişkilidir. Mistik bir bağ olduğunu sonradan anlayacak olan Atiye, kendisine gelecek bir çağrı ile yeni bir arayışa çıkacaktır.

Atiye (The Gift) Dizi İncelemesi | Netflix

Atiye dizisinin Cansu’su Melisa Şenolsun kimdir?

Atiye Netflix ‘te Yayınlandı! İşte Sosyal Medyadan Gelen İlk Tepkiler..

YORUMLAR