Rastgele Yazı

Atiye 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Atiye 2.sezon ne zaman yayınlanacak?

Atiye 2.sezon ne zaman çıkacak? ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, 2.sezonu olacak mı? yeni sezon ne zaman gelecek? gibi sorularınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Netflix’in Hakan Muhafız’dan sonraki ikinci Türk dizisi olan Atiye’nin 2.sezonu ne zaman yayınlanacak? sorusu merak ediliyor.

Atiye- The Gift ile Netflix, Türkiye’deki en başarılı içeriğini yapmayı başarmıştı. Hakan Muhafız’ın özellikle 2.sezonunan itibaren yoğun eleştiri almasının gölgesinde 2. dizisini seyircilerle buluşturan Netflix, bu kez seyircilerin beğenisini toplamayı başarmıştı. Türkiye’den çok iyi karelerin yer aldığı misitik ve maneviyat dolu hikayesi ile dikkatleri üzerine geçen Atiye (The Gift) yayınlanan ilk 8 bölümü ile seyircilerden geçr not almıştı.

Başrollerinde Beren Saat, Mehmet Günsür, Metin Akdülger, Civan Canova, Melisa Şenolsun gibi isimlerin yer aldığı dizi, İMDB‘de de 7.7’lik puan almayı da başarmıştı.

Atiye 2.sezonu ne zaman çıkacak?

Yayınlandığı günden bu yana Netflix Türkiye’de en çok izlenen içeriklerden olan Atiye -The Gift, 2. sezonu ile ne zaman yayınlanacak sorusu sıkça merak ediliyordu. Atiye 2.sezon 2020’nin Eylül ayında yeniden seyirci ile buluşacak. Tam tarihi için ise yayın platformunu açıklaması bekleniyor. Ayrıca dizinin Netflix tarafından 3.sezon onayı aldığını ve çekimlerinin de yakın zamanda başlayacağı müjdesini de dizinin sevenlerine verelim.

Atiye 2.Sezon Çekildi Mi? Ne Zaman? (Netflix) | Fragman

  • Yazıyı Beğendin mi?  1

Benzer Yazılar

Yapılan Yorum (1)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*