Rastgele Yazı

Atiye 2.Sezon Yorum / Sosyal Medya Tepkileri

Atiye 2.Sezon Yorum / Sosyal Medya Tepkileri

Atiye 2.sezon yorum, izle, konusu, 3.sezon ne zaman, 2.sezon ne zaman, ne anlatmak istiyor, dizisi hangi kitaptan, 2.sezon başladı mı, gelecek mi, final mi yaptı, bölüm izle, yabancıların yorumları, hakkında yorumlar, 1.bölüm, 2.bölüm, 3.bölüm, 4.bölüm, 5.bölüm, 6.bölüm, 7.bölüm, 8.bölüm, fragman, kaç bölüm gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Atiye diğer adı ile The Gift 2.sezon bölümleri ile geri döndü. İlk sezonu büyük beğeni toplayan, Türklerin ve yabancıların izlemekten keyif aldığı Netflix Türkiye yapımı dizinin 2.sezonu 10 Eylül’de yayınlanmaya başladı. Herkesin Atiye 2.sezon ne zaman yayınlanacak? Saat kaçta yayınlanacak? gibi soruları merak etmesi de dizinin 2.sezonunun ne kadar çok beklendiğinin bir göstergesi.

Geçtiğimiz aylarda daha 2.sezonu yayınlanmadan 3.sezonunun çekilmeye başlaması Hakan: Muhafız etkisi yaratır mı bilinmez ama Atiye 2.sezon yorum ve sosyal medyadan gelen tepkilere bakılırsa dizi bu sezon da izlenmeye değecek. Kimilerinin işi gücü bırakıp Atiye’yi ilk günden izlemesi bir yana kimisi de Atiye cidden bu kadar iyi mi? diye düşündüğünü görebilirsiniz. Şimdi gelin otantik yanları, mistik havası ve paralel evrenli ilk göz ağrısı dizimiz Atiye yorumları ve sosyal medya tepkilerine birlikte göz atalım. Ama önce Atiye’nin konusunu yeniden hatırlatmak isterim ki henüz izlesem mi acaba diyenlere bir fikir versin. İşte Atiye 2.Sezon Yorum ve sosyal medya tepkileri…

Atiye Konusu

Şengül Boybaş’ın Göbeklitepe’yi konu alan Dünya’nın Uyanışı adlı romanı senaryolaştırılarak hazırlandı. Diziye adını veren Atiye Urfa’da bulunan Göbeklitepe’de yapılan kazılarda hayatının değişimine tanık olur. azı çalışması ile ortaya çıkan sembollerin Atiye’nin yaşamı ile ilintilidir. Mistik bir bağ olduğunu sonradan anlayacak olan Atiye, kendisine gelecek bir çağrı ile yeni bir arayışa çıkacaktır.

Atiye 2.Sezon Konusu

Dizisinin 2.sezonunda Atiye kendini bulma arayışını tamamlamaya çalışırken farketmeden dünyanın dengesini değiştirir. Hem kendini bulmak hem de kardeşini kurtarmak isteyen Atiye bu arayışın sonunda 2. bir paralel evrenin oluşmasına neden olur. Bu evreni çözmeye çalışırken artık kimsenin onu tanımadığını ve Göbeklitepe’nin kaybolduğunu ve hamile kadınların ölmeye başladığını fark eder. Atiye bu karmaşayı çözebilecek midir?

Atiye 2.Sezon Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Önce 2.sezon fragmanı ile başlayalım…

İlk sezonun en gizemli karakteri Atiye Anneannesi

İlk sezondan gelen ikinci sezon göndermesi bu olsa gerek?

Muhtemel tüm Atiye izleyicileri..

Paralel evren Erhan sevilmemiş anlaşılan..

Tek oturuşta tüm sezonu bitiriciler…

Big Mistakes

Bizde spoiler yok meraklanmayın, sadece YORUM

Ahahha işte aradığımız tepki

Yine son dizi bitiricilerden

E öyle değil mi zaten?

Birileri Atiye Dark karşılaştırması mı yapıyor yoksa cidden mi karıştı?

Google > Atiye 3.sezon ne zaman? > Enter

Yaz bunu güzel laf bu…

Yaz kızım..

Valla iyi ya bi izlesen seversin aslında

Bir başka benzetme daha

Biliyorsunuz hayat seçimlerden ibaret… Bakınız bu da bir seçimdir ama bol ön yargılı

Instagram Storylerden tüm bölümü izlemiş kadar oldunuz mu sizde?

Atiye 3.sezon ne zaman? > Enter

Güzel bağlam sevdik bunu 😀

  • Yazıyı Beğendin mi?  3

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (8)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*