Awake Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Awake yorum, film yorum, film ekşi, konusu, fragman, cast, twitter, filmi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edin.

10.06.2021
Awake Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Awake yorum, film yorum, fiilm ekşi, konusu, imdb, fragman, cast, twitter, 2.sezon, dizisi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edin.

Netflix’te yayınlanmaya başlayan Awake filmi son zamanların en çok merak edilen Netflix içeriklerinden biri oldu. Yayınlandığı günden bu yana sosyal medyada sıkça adı geçen yapım Mark Raso tarafından yaratılmıştı. İlk gününde 5,8 imdb puanına ulaşmıştı. Peki son zamanların en çok adı anılan Netflix yapımı için izleyenler neler söyledi? Yorumları nasıldı? İzlenmeye değer mi yoksa tam bir vakit kaybı mı? Bunun yanıtını size bırakıyor ve hızlıca film hakkında fikir edinmeniz ya da diğerleri de sizin gibi mi düşünmüş şöyle bir tartmak için Awake yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atıyoruz.

Awake konusu

Filmin konusu, Tüm elektronik cihazların bozulmasına ve insanlığın uyuma becerisini yitirmesine yol açan küresel bir felaketin ardından dünya kaosa sürüklenir. Ancak sorunlu bir geçmişe sahip olan eski asker Jill (Gina Rodriguez), kızı sayesinde tedavinin anahtarını elinde tutuyor olabilir. Küresel bir olayın ardından insanlık uyuma becerisini kaybettiğinde sorunlu bir eski asker, hem toplum hem de kendi zihni kaosa sürüklenirken ailesini kurtarmaya çalışır.

Yıkıcı bir küresel olay tüm elektronikleri ve insanların uyku yeteneğini ortadan kaldırdıktan sonra, eski bir asker kızıyla birlikte bir çözüm bulmuş olabilir.

Awake Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Awake Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Awake Yorum / Ekşi Sözlük

uykumun boynunu bükme !

bu çarşamba netflix’e gelecek olan film.

dünyadaki insanlar gizemli bir olay sonucu uyuyamamaktadır. bunun sonucunda şiddet olayları baş göstermektedir. ancak küçük bir kız çocuğu bu durumdan etkilenmemiştir. bu durumu çözmek için de insanlar kızın peşindedirler.

buna benzer bir dizi vardı şimdi ismini hatırlamıyorum. bir kaç bölüm izlemiştim ama teknik olarak kötü olduğu için bırakmıştım. bu film bakalım nasıl olacak. umarım yine 5.2 puanlı klasik bir netflix yapımı ile karşılaşmayız.

edit: ucuz ve kötü bir televizyon filmi olmuş. 4/10 ile uğurluyoruz.

  • kumrengi

sayesinde lokal anestezi ile diş çektirmekten bile imtina ettiğim, paranoyak eden film.

  • film making

netflix’te yayınlanan gerizekalı festivali film. tamam durumdan dolayı beyinleri iyi değil ama artık yönetmen mi senarist mi hangisiyse buna sığınarak her salak harekete yol vermiş. güzelim senaryoya rağmen sinir etme kategorisinde başarılı bir film olmuş.

  • stanley stinson

netflix filmi konusu orjinal fena degildi iyi

  • asdj
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.