Sweet Tooth Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Sweet Tooth Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sweet Tooth, Sweet Tooth yorum, Sweet Tooth dizi yorum, Sweet Tooth dizi ekşi, Sweet Tooth konusu, Sweet Tooth fragman, Sweet Tooth cast, Sweet Tooth twitter, Sweet Tooth 2.sezon, Sweet Tooth dizisi, Sweet Tooth dizisi yorum, Sweet Tooth ne demek, Sweet Tooth dizi ekşi sözlük, Sweet Tooth izlenir mi, Sweet Tooth Netflix, Sweet Tooth izle Netflix,

Sweet Tooth Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sweet Tooth yorum, dizi yorum, dizi ekşi, konusu, fragman, cast, twitter, 2.sezon, dizisi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edin.

Netflix’in yeni gözdesi Sweet Tooth 4 Haziran 2021 tarihi ile kütüphanedki yerini aldı. Netflix orijinali olan yapımın ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Aksiyon, macera ve dram türündeki dizi izleyenlerinden tam not alan yapımlardan biri oldu. Hatta öyle ki izleyenler uzun zamandır Netflix’te izlediği en tatlı dizi olduğunu söyledi. Peki izleyenler daha neler söyledi? Hiç vakit kaybetmeden dizi hakkında neler söylendi göz atalım. Hazırsanız Sweet Tooth yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Sweet Tooth konusu

Dizinin konusu, Kıyamet sonrası dünyada tehlikelerle dolu bir maceraya atılan yarı insan yarı geyik bir çocuk, huysuz koruyucusuyla birlikte yeni bir başlangıç yapmaya çalışır. insan ve geyik karışımı bir canlı olan genç Gus’ın maceralarını konu ediyor. Dünyayı sarsan gizemli bir olayın ardından harekete geçen Gus, kendisi gibi melez insanlardan oluşan bir aileye katılır ve birlikte büyük bir komployu keşfetmek üzere zorlu bir maceraya atılırlar.

Çok sevilen DC Comic hikâyesi Sweet Tooth, Susan Downey ve Robert Downey Jr.’ın baş yapımcılığında hayata geçiyor. Kıyamet sonrasında geçen bu peri masalında, yarı geyik yarı insan olan Gus adlı bir çocuk ve yalnız bir gezgin birlikte olağanüstü bir maceraya çıkıyorlar.

Sweet Tooth Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sweet Tooth Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Sweet Tooth Yorum / Ekşi Sözlük

episode 5 den bildiriyorum, netflix standartlarının çok üzerinde bir iş olmuş.

asla es geçmeyin. özellikle kamera açıları ve sekanslarına ciddi emek harcanmış, müthiş görünen bir yapım.

post apokaliptik dünyası günümüz ile kolaylıkla empati kurulabilecek cinsten, bu da hikayenin içine girmenize yardımcı oluyor.

şu yokluk günlerinde ilaç gibi geldi, netflix şapkadan tavşan çıkardı

-baykus kusu

ulan netflix, isteyince oluyormuş demek ki denilen sevimli bir dizi olmuş.

  • happysharp

boklamaya gelmiştim ama yok bu dizi netflix’in en iyilerinden olmaya aday. su gibi aktı gitti. tavsiye ediyorum.

  • toprakbaba

ilk bolumunu az once izledigim fantastik drama. ve “cocuk dizisi” diyenlere aldirmadan izleyebileceginiz bir yapim.

  • pineapple grenade

sweet geyik deccal.
ilk bölümde üstüne basa basa turkey yazısını görüyoruz alakasız yerde. bölüm 5 te çocuk bi ara bayıldığında yakında seni dünya tanıyacak diyorlar ve o da ne aynada şeytan görüntüsü. şu dizileri götünüzle izlemeyin. deccal düzeni yakında.

  • dikloronsuzyapamam

çizgi roman bitti, ehhti işte. ilk başlarda güzel ve weird gelse de yarısından sonra sıktı çünkü bir derinliği veya heyecanı filan yoktu…

  • don drapper

bi oturuşta izleyip bitirdiğim dizi. çok beğendim. klişeleşmiş netflix dizilerinin çok dışında bi dizi olmuş. ikinci sezonunu merakla bekliyorum

  • arknfts

uzun zaman sonra zevkle izlediğim bir netflix yapımı oldu.çizgi romanını okumadığımdan ne kadarı uyuldu bilmiyorum.yani diziyi izlerken sanki bir netflix yapımı değil de,böyle masalımsı anlatım tarzıyla,ilerleyişi ve diyaloglarıyla kaliteli bir disney yapımı izliyormuş havasına kapıldım.netflix’in izlenmesi gereken bir yapımı olmuş.

  • sc8634

bu herifler bu dizileri boşuna yapmıyorlar diye bir komplo teorisyeni edası ile düşünmüyor değilim. gerçekten çok keyifli bir dizi olmuş hele 1. bölümde ki hibrit bebekler çok sevimliydi, gus sen nasıl tatlı bir çocuksun öyle. nonso anozie seviyor hayvan içerikli dizileri. (bkz: zoo)

  • vikunya

dizisi oldukça sevimli olmuş, çizgi romanını da merak ettiriyor. seğiren serçe parmaklı hastalık dışında beğendim.

  • kedilerin gariplikleri

Awake Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.