Xtremo Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Xtremo yorum, film yorum, ekşi, filmi yorum, imdb, Netflix, oyuncular, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, Ekşi Sözlük yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Xtremo Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Xtremo yorum, film yorum, ekşi, filmi yorum, imdb, Netflix, oyuncular, cast, yorumları, incelemesi, IMDb puanı, Netflix Filmleri, Ekşi Sözlük yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Netflix İspanya yapımı Xtremo filmi Netflix’in son zamanlarda en çok izlenen yapımlarından biri oldu. Senaryosunu Teo Garcia, İvan Ledesma ve Genaro Rodriguez kaleme aldığı film Xtreme adı ile de biliniyor. Aksiyon, suç ve macera türündeki film izleyenlerinden bolca not ve yorum alan yapımlardan biri oldu. Peki izleyenler bu yapım hakkında neler söyledi? Gelin hep birlikte önce filmn konusuna ardından da Xtremo yorum ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Xtremo konusu

Filmin konusu, Eksi bir kiralık katil olan Max, kardeşi Lucero’nun ihanetine uğrar. Lucero’nun babasının ve oğlunu öldürmesinin üzerinden geçen iki yılın ardından Max, artık intikam almak için harekete geçer. Bu yüksek tempolu ve aksiyon dolu gerilimde emekli bir tetikçi, yanına kız kardeşini ve sorunlu bir genci de alarak ölüm saçan üvey kardeşinden intikam almaya hazırlanır. Oğlunun ve babasının öldürülmesinden iki yıl sonra emekli bir tetikçi, katile, öz kardeşine karşı özenle hazırlanmış bir intikam planını devreye sokar.

Xtremo Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Xtremo Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Xtremo Yorum / Ekşi Sözlük

film bol kanlı ve çeşit çeşit ölümlerle dolu sıradanın biraz yukarısında klasik bir aksiyon yapımı olmuş.

resmi özeti;
eksi bir kiralık katil olan max, kardeşi lucero’nun ihanetine uğrar. lucero’nun babasının ve oğlunu öldürmesinin üzerinden geçen iki yılın ardından max, artık intikam almak için harekete geçer.

  • sc8634

tanım:2021 yılı ispanyol yapımı film.
düşünceler: nolur izlemeyin !

-vlknbrcn

The Birch Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.