The Birch Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

The Birch Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Birch Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi yorumları, IMDb puanı, 3.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

06.06.2021
The Birch Dizi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

The Birch Dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, ekşi yorumları, IMDb puanı, 3.sezon ne zaman, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

11 Ekim 2019‘da Facebook Watch tarafından yayınlanmaya başlayan dizidir. Fantastik, dram ve korku türünde yer alan dizi, 2 sezon ve 24 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini John Ross ve Amy Wang üstlenirken, senaryosunu Davis Aslan, Truman Capps kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Xaria Dotson, Brady Romberg, Dempsey Bryk, Quincy Dunn-Baker ve Jordyn DiNatale gibi isimler yer alıyor. Dizinin 2.sezonu 2021 yılında yine Facebook Watch tarafından yayınlandı Yapım IMDb‘de bine yakın kişi tarafından oylandı ve 6,6‘lık puana sahip oldu.

The Birch konusu

Dizinin konusu, Bir genç, ormanda yaşayan bir canavardan yardım ister. ‘Birch’ adlı kısa filme dayanmaktadır. Bir genç ormanda yaşayan bir canavarın yardımını arar. ‘Huş’ kısa filmine göre. Evie adlı bir genç, olmaması gereken bir şeye tanık olur. Ormanda bulduğu bir ürünü internette aradığında, hayatını değiştirecek şeyler keşfeder. Şimdi ormanda yaşayan bir canavarın yardımını istiyor.

The Birch oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Xaria Dotson, Brady Romberg, Dempsey Bryk, Quincy Dunn-Baker ve Jordyn DiNatale gibi isimler yer alıyor.

Xaria Dotson – Evie Grayson
Brady Romberg – The Birch
Dempsey Bryk – Thurston Polk
Quincy Dunn-Baker – Sheriff Baker
Jordyn DiNatale – Rory
Midori Francis – Lanie Bouchard
Sheaden Gabriel – Darren
Samuel-Taylor – Razi
Nikko Austen Smith – Jihan Stephenson
Michael Cram – Sebastian Polk
Haskiri Velazquez – Charlotte
Amanda Brooks – Julia Cam

Film yorumları

facebook watch’ın daha önce aynı adlı bir kısa filmden uyarladığı korku temalı yeni dizisi. mottosunu “a mother’s love never dies” olarak belirlemişler. bölümler kısa sürüyor (10 ila 20 dakika kadar) ve şimdiye dek 10 bölüm yayınlandı. her bölüm sırayla aynı olayları her iki tarafın bakış açısıyla gösteriyor. imdb puanı oldukça düşük, bence 6,0 bile fazla. türün meraklıları sevebilir.

  • mjorate / Ekşi Sözlük

fena ilermeyen fantastik bir yapım olmuş, bölümleri alışık olmadık derecede kısa. yaklaşık 15dk sürüyor ve facebook tarafından haftada bazen 1 bazen 2 bazen 3 bölüm yayınlanıyor. ne yapmaya çalıştıklarını pek anladım bu yayın politikası ile umarım bir yerlere bağlanıp biter. bugün itibariyle bölüm 11 ve 12 yayınlandı.

  • remaker / Ekşi Sözlük

izlenesi dizi arşivine alınmayı hak eden dizi.

  • filipis / Ekşi Sözlük

Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.