The Pursuit of Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | BBC Dizileri

The Pursuit of Love dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, BBC dizileri, Ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

05.06.2021
The Pursuit of Love Dizi | Konusu | Oyuncuları | BBC Dizileri

The Pursuit of Love dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, 2.sezon ne zaman, BBC dizileri, Ekşi yorumları, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

9 Mayıs 2021‘de BBC One tarafından yayınlanan BBC orijinal yapımı dizidir. Dizinin yönetmenliğini ve senaryosunu Emily Mortimer üstlendi. Dizinin oyuncu kadrosunda Lily James, Andrew Scott, Emily Beecham, Dominic West, Dolly Wells ve John Heffernan gibi isimler yer alıyor. 3 bölümden oluşan yapım, romantik ve dram türünde yer alıyor. Nancy Mitford‘un aynı adlı eserinden uyarlanan yapım, IMDb‘de 6,6′lık puana sahip oldu.

The Pursuit of Love konusu

Dizinin konusu, Üst tabaka bir İngiliz ailesinde büyüyen Linda Radlett isimli romantik bir kadının hayatına ve kuzeni Fanny Logan ile arkadaşlık bağına odaklanıyor. 1927 ve 1941 yılları arasında ikilinin hayatlarındaki trajik değişimlere odaklanan dizide komedi unsuru çokça kullanılıyor. Karizmatik ve korkusuz Linda ile en yakın arkadaşı ve kuzeni Fanny Logan’ın (Emily Beecham) maceralarını ve talihsizliklerini konu alıyor. İki dünya savaşı arasındaki Avrupa döneminde geçen hikaye, aşk ve dostluk hakkında romantik bir komedi-drama yapımı diyebiliriz. Kadınların “ideal eş” arayışındaki kurgu bir hayli güldürecek.

The Pursuit of Love oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Lily James, Andrew Scott, Emily Beecham, Dominic West, Dolly Wells ve John Heffernan gibi isimler yer alıyor.

Lily James – Linda Radlett
Andrew Scott – Lord Merlin
Emily Beecham – Fanny Logan
Dominic West – Uncle Matthew
Dolly Wells – Aunt Sadie
John Heffernan – Davey
Beattie Edmondson – Louisa Radlett
Assaad Bouab – Fabrice de Sauveterre
Shazad Latif – Alfred Wincham
Freddie Fox – Tony Kroesig
Emily Mortimer – The Bolter
Georgina Morgan – Young Fanny

Dizi yorumları

3 bölümlük mini ingiliz dizisi. linda’yı ve fanny’yi çok sevdim.ve lakin linda’nın o içten gelen tutkusunu çok yansıtamamışlar -ki buna oldukça hayret ettim. o soğuk görüntülerinin altında oldukça tutkulu diziler/filmler çekiyor bu ingiliz milleti. andrew scott ise tam bir hayal kırıklığı yarattı bende. bu kez rolüne girememiş resmen. bir beden küçük kalmış o bohem rolde. istemeye istemeye oynamış gibi sanki. izlediğim en iyi ingiliz dizileri arasına girmez, ama yine de izlenebilir. imdb puanı şu an 6.6 görünüyor, bence daha fazlası da etmez.

  • mjorate / Ekşi Sözlük

güzele benziyor, ilk bölüm itibariyle.

  • swollenmember / Ekşi Sözlük

şayet dizinin kendisi trailerla yaşattığı heyecanı karşılayabilirse, şimdiden aman sabahlar olmasın diyorum:

  • limon supernova / Ekşi Sözlük

Fragman

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.