Aynen Aynen 4.sezon ne zaman yayınlanacak?

Aynen Aynen 4.sezon ne zaman yayınlanacak?

Blu tv’nin sevilen içeriklerinden biri olan Aynen Aynen dizisi 4.sezon onayını aldı. Peki Aynen Aynen’in 4.sezonu ne zaman yayınlanacak?

İlk olarak macerasına Youtube’da kısa bölümler ile başlayan Aynen Aynen dizisi, ilk sezonun ortasında Blute’ye transfer olmuş ve sezonu orada tamamlamıştı. Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı dizi 2.sezonu ile de beğeni toplamayı başarıştı. Ancak dizinin 3.sezonu beklendiği gibi olmadı. Önce verilen tarihte yayına alınamayan dizi, ardından Uraz Kaygılaroğlu’nun diziden ayrılması ile yeni bir sürece girdi.

Aynen Aynen’de Kerem Bürsin etkisi

3.sezon Uraz Kaygılaroğlu’nun yerine Kerem Bürsin’in diziye dahil edilmesi ile devam ettirildi. Deniz karakteri ile izlediğimiz Kerem Bürsin’in diziye girmesi ile bilirlte, klasik Aynen Aynen seyircisinin bundan çok da memnun olmadığı kesin. Ancak yine de dizinin konseptini seven izleyicilerin diziyi takip etmeye devam ediyor. Ayrıca Kerem Bürsin fanlarının da dizinin seyirci kitlesini arttığını da söyleyebiliriz.

4.sezon onayını aldı

Aynen Aynen’in yine de Blutv’den 4.sezon onayını aldığını belirtelim. BluTv’nin en çok sevilen içeriği olan dizinin bölümleri yine 10 dakikadan kısa olmaya devam edeck. Yönetmenliğini Osman Kay’nın yaptığı dizinin senaryosunu Bir Kadın Bir Erkek’in de senaryosunu yazan isim Alper Erze üstleniyor.

Aynen Aynen 4.sezon ne zaman çıkacak?

Blyutv’den dizinin yeni sezonu ile ilgili henüz yeni bir açıklama bulunmuyor. Ancak dizi çekimlerinde yaşanan aksaklıklar nedeniyle dizinin yeniden yayına dönme süresinin uzaması bekleniyor.

Nilperi Şahinkaya Kimdir? Hayatı ve Kariyeri

Uraz Kaygılaroğlu kimdir? kariyeri özel hayatı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR