Baba Parası filmi ne zaman vizyonda? konusu, oyuncuları, fragmanı - Yorum Güncel

Baba Parası filmi ne zaman vizyonda? konusu, oyuncuları, fragmanı

01.12.2019
Baba Parası filmi ne zaman vizyonda? konusu, oyuncuları, fragmanı

Murat Cemcir ve Ahmet Kural ikilisinin yeni filmi yılbaşında seyirci ile buluşuyor. Baba Parası filmi, konusu, oyuncuları, vizyon tarihi, fragmanı gibi merak ettiklerinize yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

Ahmet kural ve Murat Cemcir ikilisi yeni bir film ile daha seyircisinin karşısına çıkacak. Daha önce İşler Güçler dizisinde birlikte gördüğümüz ve sonraki Selçuk Aydemir projelerinde de ayrılmaz ikili olan oyuncular, Ailecek Şaşkınız, Çalgı Çengi ve Düğün Dernek filmlerinin ardından bu defa adından söz ettirmeye geliyor.
Yönetmenliğini ve senaristliğini Sekçuk Aydemir’in yağtığı film 1 Ocak 2020 tarihinde vizyonda olacak.

Konusu

Kıbrıslı Selim (Ahmet Kural) Kıbrıs Türk’ü davranışları ile etrafındakilere değişik duygular yaşatan bir adamdır. Kıbrıslı Selim ve arkadaşlarının elde etmesi gereken bir para vardır. Babaları tarafından vaat edilen para bu maceranın ana kaynağı olacaktır. Bu o kadar kolaya olmayacaktır. Baba Parası filmi, seyirciye hem eğlence hem de macera sunacak.

Oyuncuları

Baba Parası filminde yeni Türk sinemasının ayrılmaz ikilisi Ahmet Kural ve Murat Cemcir başrolleri paylaşırken, güzel oyuncu Yağmur Tanrısevsin, Özgür Emre Yıldırım, Ayhan Taş, Devrim Yakut ve Rasim Öztekin eşlik edecek. Filmin yönetmenlik koltuğunda Selçuk Aydemir otuyor.

Baba Parası filmi ne zaman çıkacak?

1 Ocak 2020’de vizyonda olacak.

Baba Parası fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR