Güzelliğin Portresi Film (2019) İlk Bakış: Konusu – Oyuncuları – Yayın Tarihi

30.11.2019
Güzelliğin Portresi Film (2019) İlk Bakış: Konusu – Oyuncuları – Yayın Tarihi

BKM film’in vizyona hazırladığı yeni filmi Güzelliğin Portresi’nden ilk fragman geldi. Peki Güzelliğin Portresi film ne zaman vizyonda olacak? Ne zaman vizyonda? Güzelliğin Portresi film konusu, oyuncuları, kadrosu, yönetmeni, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Güzelliğin Portresi (Film) Konusu

Güçlü oyuncu kadrosu ile de ön plana çıkan film, son zamanlarda dram ve korkuyu bir arada buluşturacak gibi görünüyor. Türk korku filmlerinin kalite itibari ile yerlerde olduğu bu dönemde Güzelliğin portresi filminin fark yaratabileceği konuşuluyor. Özgün hikayesi kore sinemasına ait olan filmde, senelerdir görüşmediği babası ile ilgili önemli bir haber alan bir kadının, kızı Alin ve eşi Özgür ile birlikte baba evine dönmesiyle başlayan gizem dolu hikaye seyirciyi sırlarla dolu bu evde, farklı birnoktaya götürmeyi hedefliyor. Bir yandan kaçtığı geçmişi ile yüzleşecek olan Nisan, diğer yandan babasıyla ilgili sır perdesini kaldırmaya çalışan polis memuru Oktay’ın sorgulamaları hikayeyi başka bir noktaya taşıyacaktır.

Babasının baş yapıtı olan resimdeki kadının gizemi ile geçmiş kabusları yeniden canlanan Nisan, kendisini ve ailesini koruyabilmek için bu gizemi bir an önce aydınlatmak zorundadır.

Güzelliğin Portresi Film Oyuncuları – Oyuncu Kadrosu

Filmin başrollerinde Poyraz Karayel dizisi ile ününü arttıran Burçin Terzioğlu, ve yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu yer alıyor. Filmde ayrıca Leyla ile Mecnun dizisi ile tanınan ve şimdilerde Öğretmen dizisinde polis olarak yer alan Serkan Keskin, son zamanların yıldızı yükselen güzeli Melisa Şenolsun ve şarkıcı Feridun Düzağaç da filmin kadrosunda. Ayrıca filmde Güner Özkul, Şencan Güleryüz, Lara Tonka gibi isimler de yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Umur Turagay yaparken, senaryoyu Onur Koralp ve Pınar Bulut kaleme aldı.

Güzelliğin Portresi filmi Ne Zaman Vizyonda? – Vizyon Tarihi

BKM Filmin yeni tanıttığı Güzelliğin Portresi filminin fragmanı ve vizyon tarihi belli oldu. Gerilim türünde olması itibari ile ilgi çeken yapımın başrollerini Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Serkan Keskin ve Melisa Şenolsun’un paylaştığı film, 13 Aralık’ta vizyona girecek. Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Güzelliğin Portresi Filmi Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle