Babamın Kemanı Yorumlar ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Babamın Kemanı Yorumlar ve Sosyal Medya Tepkileri

23.01.2022
Babamın Kemanı Yorumlar ve Sosyal Medya Tepkileri

Babamın Kemanı yorumlar, ekşi, film yorumları, filmi yorumları, ekşi sözlük, Netflix, izle, 2 olacak mı, inceleme, eleştiri gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Eski Türk filmi tadındaki yeni Netflix Türkiye yapımı film kütüphanedeki yerini aldı. İzleyenlerin büyük tepkisi ile karşılaşan yapım sosyal medyanın da gündeminde yer buldu. Yönetmen ve yazar Andaç Haznedaroğlu eski filmlerin kalıbından yeni bir senaryo çıkardığı film kimileri tarafından aşırı klişe, kimileri tarafından da aşırı duygusal buldu. Peki izleyenler başka neler söyledi dersiniz? Hadi gelin Babamın Kemanı yorumlar ve sosyal medya tepkilerine göz atalım.

Babamın Kemanı Konusu

Filmin konusu, Babasını kaybeden küçük Özlem, ünlü bir keman virtüözü olan amcasının yanına taşınmak zorunda kalır. Paylaştıkları müzik tutkusu acaba onları yakınlaştırabilecek midir?

Küçük bir kız, yaşadığı kaybın üstesinden gelmeye çalışır. Bu süreçte o, kendisine mesafeli olan amcası ile arasında bir bağ kurmaya çalışır. Onları bir araya getirecek ortak nokta ise müziğe olan tutkularıdır.

Babamın Kemanı Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Babamın Kemanı Yorumlar

Babamın Kemanı Ekşi Yorumları

film bir dram filmi olmasına karşın oldukça güldürüyor!!! bu denli klişe, sahte, yapmacık film çekmek isteseler asla bu seviyeye erişemezler. oyunculuklar birbirinden berbat diyemem çünkü oyunculuk yok, yetenek yoksunu herkesi toplamışlar. dünyayı kurtaran adam bu filmin yanında oscar rekoru kırar, işte öyle boktan bir film.

 • nickhael

oyunculukların şaşırtıcı derecede kötü olduğu, senaryosu 1970’lerin yeşilçam’ından araklama bkm yapımı netflix filmi. belçim bilgin’in hatırına bile izlenmez. bol bol keman dinlemek isterseniz o başka tabii..
allah’tan mustafa kutlu’nun “tirende bir keman” hikayesini uyarlamamışlar.

 • jimmu tenno

kulaklarınızın pasını silmek için, keman ve piyano parçalarını, güzel şarkı seçimlerini dinlemek için, ve dünyalar tatlısı bir çocuğu seyretmek için kesinlikle izlenmesi gerekiyor. sanat filmi veya çok büyük oyunculukların filmi değil, fakat heyecan katayım, yok üzeyim sonra bir beklenmedik son ekleyeyim gibi zorlamalara girmemiş bir film, tertemiz. iyi hissettirir, eğlenirsiniz. ayrıca enstrüman çalmış, ara vermiş veya çalan herkesin ziyadesiyle keyif alacağını düşünüyorum.

 • samurai sudokucu

biraz daha zorlasalar flash tv dizisi olurmud

 • nickticuper

açıkçası hiç bir filme ön yargı ile yaklaşmama ve sonuna kadar izleme huyum olduğunu belirtmek isterim, ama uzun süreden beri ilk defa bir filmi izlerken bu kadar çok sıkıldım.
bir film düşünün ki çiçek taksinin çaycı rolünü oynayan elemanı filmin jönünden kat be kat daha iyi oynasın, engin beyefendiye gelecek olur isek kendisini silah zoru ile oynatmışlar sanki.
gerçekten de senaryo gereği bu kadar ruhsuz olmalarını isteseniz beceremezler sanırım.
10 üzerinden 2 benim gözümde.

 • otuzikiyetmis

izlerken aklıma bir zamanlar kendi gözlemimle kaleme aldığım şu (bkz: #65039516) entriyi getiren film. başrol oyuncusunu anlatıyor entry. tesadüfen…
bir yeşilçam filmi izler gibi izleyebilirsiniz.
yer yer güzel diyaloglar olsa da genel olarak filmin gücünü diyaloglardan değil sinemanın asıl vurucu gücü olan görsellikten, kameranın dilinden bekliyor insan.
6/10.

 • sanal gezgin

minik özlem gerçek hayatında belki açar okur da üzülür diye tek kelime kötü sözüm olmaz filme.
ben sevdim filmi. buna harcayacağım sürede sözlükte troll entrylerine sinirlenecektim belki de. hiç acımadım verdiğim zamana da.

 • yatarak uzum yiyen romali

20 dk dayanabildim. yönetmenlik, oyunculuk ve senaryo faciası.
bu kadar karton filmi üniversite öğrencisi bile çekmez. ışık ve çekimler kaliteli gibi ama yıllar önce çekilen sadri alışık filmlerini elli kere daha izlerim kalite arıyorsanız size de aynısını tavsiye ederim. zamanınıza yazık.

 • tamagochi
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

 1. Neşe dedi ki:

  Az önce babamın kemanını izledim ve hala etkisindeyim. Olumsuz yorum yapan kitleyi Recep İvedik filmleri ile baş başa bırakıyorum. İnsani duyguların yok olmaya başladığı son dönemlerde iyi olmanın sevginin çıcuk saflığında verildiği ailecek izlenebilecek harika bir yapım. Kutlarım