Babil Yeni Sezon Ne Zaman? | Konusu – Oyuncuları | Star TV

05.09.2020
Babil Yeni Sezon Ne Zaman? | Konusu – Oyuncuları | Star TV

Babil yeni sezon ne zaman, dizi konusu, oyuncuları, imdb, 2.sezon fragmanı, ne zaman başlıyor, ne zaman, ekşi, müziği, yeni bölün ne zaman, 11.bölüm ne zaman, müzikleri, karakterleri, Onur Saylak, ne zaman başlıyor gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edebilirsiniz.

Babil Yeni Sezon Hakkında

Başrollerinde Halit Ergenç, Nur Fettahoğlu, Onur Saylak, Aslı Enver ve Birce Akalay gibi isimlerin yer alacağı 2.sezon Eylül ayında Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Uluç Bayraktar’ın yönetmen koltuğunda oturduğu ve Nukhet Bıçakcı ile Özlem Yücel’in kaleme aldığı dizi imdb’de 7,2 puana sahip.

Dizi ilk 10 bölümünün yayınlanmasının ardından koronavirüs salgınının yayılması nedeniyle çekimlerine ara verilmişti.

Ozan Güven Neden Ayrıldı?

Dizinin ilk sezonunda ana karakterlerden biri olan Egemen karakterine Ozan Güven hayat veriyordu. Ancak geçtiğimiz aylarda ismi kadına şiddet iddiası üzerine anılan Ozan Güven, dava süreci nedeni ile diziden ayrıldı. Dava süreci halen devam eden ve bu nedenle devam edemeyeceğini açıklayan dizinin yapımcıları Güven yerine daha önce Vatanım Sensin dizisinde Halit Ergenç ile birlikte rol alan Onur Saylak getirildi.

Babil Konusu

İlk sezonda düzene karşı çıkan asi akademisyen İrfan (Halit Ergenç)’ın hikayesini izlemiştik.

Prestijli bir üniversitede ekonomi alanında ders veren idealist profesör İrfan bir gün işinden olur. İrfan için tek önemli olan şey ailesidir ve tek oğlu ölümcül ve pahalı bir tedavisi olan bir hastalığa yakalanır. Akademide kara listeye alınan İrfan iş bulamayan profesör arkadaşı ile emlak sektöründe bir sahtekarlığa başvurur. Arkadaşı Egemen (Ozan Güven) ile birlikte kısa sürede çok para kazanırlar ancak dolandırdıkları mafya peşlerine takılır. Yeniden her şeyini kaybeden ikili bu kez başka işte sahtekarlıklara başvururlar ancak bu beraberinde bir çok sorunu getirir.

Babil 2.Sezonda Neler Olacak?

İlk sezonda oğlunun tedavisi için asla yapmayacağı şeyleri yaptığını gördüğümüz İrfan’ın hikayesini izlemiştik Yayınlanan ilk fragmanda dizide Egemen karakteri için Onur Saylak seçildiğini gösterildi. İkinci ve yeni sezon için tarih verilen fragmanda Egemen’i Eda ile yakınlaşırken görüyoruz. Ardından Egemen’in İrfan’a büyük bir itirafta bulunur. Dilerseniz 2.sezon fragmanına buradan ulaşabilirsiniz.

Babil Yeni Sezon (11.Bölüm) Ne Zaman?

Eylül ayının gelmesi ile birçok dizi yeni sezon için koronavirüse karşı tedbirler alarak çekimlerini yapmaya başladı. Babil yeni sezon bölümleri ile çekimlerini tamamlayan ve geri dönen dizilerden biri olacak. Uzun süren bekleyişin ardından Babil 11.bölüm ile 11 Eylül 2020 tarihinde Star Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle