Babil (The Choice) Dizisi İlk Bakış: Konusu – Oyuncuları – Fragmanı

18.11.2019
Babil (The Choice) Dizisi İlk Bakış: Konusu – Oyuncuları – Fragmanı

Televizyon kanallarında yayınlanmayacağını bildiğimiz Babil dizisi asıl ismi ile The Choice muhteşem kadrosu ile ön plana çıkıyor. Babil dizisinin fragmanının yayınlanmasının ardından ‘Babil dizisi ne zaman yayınlanacak? Soruları arama motorlarında sıkça aranmaya başladı. Babil (The Choice) dizisi oyuncuları, yönetmeni, nerede yayınlanacak? Ne zaman yayınlanacak? StarTv Gibi sorularınızın yanıtı için yorumguncel.com

Muhteşem kadrosu ile adından sıkça söz ettiren Babil (The Choice) dizisinden ilk fragman geldi. Ay Yapım’ın yapımını üstlendiği dizinin senaryosu Nükhet Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleminden. Merakla beklenen dizinin yönetmen koltuğunda ise Uluç Bayraktar oturacak. Uluç Bayraktar’ı daha önce Ezel, Karadayı ve Çarpışma gibi çok izlenen ve sevilen dizilerin yönetmeni olarak biliyoruz.

Babil (The Choice) dizisi Oyuncu Kadrosu – Oyuncular

Dizinin bu kadar merakla beklenmesinin sebebi de kuşkusuz oyuncu kadrosu. Geçtiğimiz Ekim ayında duyurulan dizinin kadrosunda daha önce en son Vatanım Sensin dizisi ile izlediğimiz, oyunculuğu ile gözlerimizin pasını silen Halit Ergenç ye alıyor. Dizide bir öğretim görevlisi olarak gördüğümüz Halit Ergenç, dizinin başrolünü üstleniyor. Dizide Ergenç’in eşi olarak da Nur Fettahoğlu’nu görüyoruz.

Dizinin bir diğer bomba ismi de kuşkusuz ki Fi dizisindeki karizmatik oyunculuğu ile baş döndüren Ozan Güven yer alıyor. Bu kadroya ayrıca en son Özcan Deniz ile İstanbullu Gelin dizisinde başrol paylaşan Aslı Enver yer alıyor. Dizinin oyuncu kadrosundan son bomba isim de Türkiye’nin en güzel oyuncularından biri olan Birce Akalay.

Babil (The Choice) dizisinin Konusu

Dizide düzene karşı çıkan asi akademisyen İrfan (Halit Ergenç)’ın hikayesi anlatılacak. Prestijli bir üniversitede ekonomi alanında ders veren idealist profesör İrfan bir gün işinden olur. İrfan için tek önemli olan şey ailesidir ve tek oğlu ölümcül ve pahalı bir tedavisi olan bir hastalığa yakalanır. Akademide kara listeye alınan İrfan iş bulamayan profesör arkadaşı ile emlak sektöründe bir sahtekarlığa başvurur. Arkadaşı Egemen (Ozan Güven) ile birlikte kısa sürede çok para kazanırlar ancak dolandırdıkları mafya peşlerine takılır. Yeniden her şeyini kaybeden ikili bu kez başka işte sahtekarlıklara başvururlar ancak bu beraberinde bir çok sorunu getirecektir.

Babil dizisi Nerede? Ne zaman yayınlanacak?

https://www.youtube.com/watch?v=vOslBGeuZkc&t=5s

Fragmanın yayınlandığı günden bu yana adından söz ettiren dizi son dönemde online platformlar ile yarışa giren Dijitürk projesi olarak karşımıza çıkmıştı. Bein Connect kanalında yayınlanması planlanan dizi karşılıklı takvim uyuşmazlığı sebebiyle anlaşmayı feshettiğini duyurdu. Ardından dizinin adı Star Tv ile anılmaya başlamıştı ki anlaşmaya varan yapımcılar dizinin Star Tv’de yayınlanacağını duyurdu. Dizi 17 Ocak 2020’de yayın hayatına başlayacak.

Babil Dizi 1. Bölüm İnceleme

Babil – The Choice Dizi İlk Fragmanı

ETİKETLER:
YORUMLAR

canlı tv izle