Backstreet Rookie Dizi | Konusu | Oyuncuları (Ji Chang-Wook yeni dizi) -

Backstreet Rookie Dizi | Konusu | Oyuncuları (Ji Chang-Wook yeni dizi)

Backstreet Rookie dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, izle, kaç bölüm kaç sezon, yayın günleri, yorumları, incelemesi, Ji Chang-Wook yeni dizisi, değerlendirmesi (편의점 샛별이) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

25.06.2020
Backstreet Rookie Dizi | Konusu | Oyuncuları (Ji Chang-Wook yeni dizi)

Backstreet Rookie dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, fragmanı İMDb puanı, izle, kaç bölüm kaç sezon, yayın günleri, yorumları, incelemesi, Ji Chang-Wook yeni dizisi, değerlendirmesi (편의점 샛별이) gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 19 Haziran 2020’de yayınlanmaya başlayan yeni Kore yapımı dizilerden biridir. Başrollerinde ünlü oyuncu Ji Chang-Wook’un yeni dizisi olarak sıkça aranıyor. Dizi, romantik komedi ve aksiyon kategorisinde yer alıyor. İlk bölümü 19 Haziran 2020’de yayınlanan dizi, 8 Ağustos 2020’de yayınlanacak 16. bölümü ile yayın hayatını tamamlayacak. Yönetmenliğini Lee Myung-Woo yaparken, senaryosunu ise Hwalhwasan (webtoon), Geumsagong (webtoon) ve Son Geun-Joo kaleme alıyor. Cuma ve Cumartesi günleri haftada 2 bölüm olarak yayınlanan dizinin yayıncısı ise SBS. Korece olan dizi, Haziran ayınca çıkan Kdramalar arasında dikkat çeken yapımlardan biri olmayı başardı.

Backstreet Rookie konusu

Dizi, 24 saat açık bir markettin, yarı zamanlı çalışanı (Kim You-Jung) ile o marketin işletmecisinin (Ji Chang-Wook) arasındaki romantik ilişkiye odaklanıyor. Choi Dae-Hyun, aralarında Jung Saet-Byeol’un da bulunduğu bir grup liseli kız öğrenciye rastlar. Baş belası gibi görünen liseli kızlar, Choi Dae-Hyun’dan kendileri için marketten sigara almasını ister. Choi Dae-Hyun onlar için sigara alır. Ayrıca, Jung Saet-Byeol onun telefon numarasını alır ancak hiçbir zaman Choi Dae-Hyun’u aramaz. 4 yıl sonra, bu ikili, bir markette çalışan-patron olarak tekrar karşılaşacaktır. Bu karşılaşma ikisinin de hayatını değiştirir.

Backstreet Rookie dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, İMDb puanı, izle, kaç bölüm kaç sezon, yayın günleri, yorumları, incelemesi,  Ji Chang-Wook yeni dizisi, değerlendirmesi (편의점 샛별이) gibi aramalarınıza yorum güncel'den yanıt bulabilirsiniz.

Backstreet Rookie oyuncuları ve karakterleri

Ji Chang-Wook -Choi Dae-Hyun
Kim You-Jung – Jung Saet-Byeol
Han Sun-Hwa – Yoo Yeon-Joo
Do Sang-Woo – Jo Seung-Joon
Ahn Sol-Bin – Jung Eun-Byul
Kim Min-Kyu – Ji-Wook
Yoon Soo – Cha Eun-Zo
Seo Ye-Hwa – Hwang Geum-Bi
Eum Moon-Suk – Dal-Sik
Lee Byung-Joon – Choi Yong-Pil
Yoon Seul – So Jung-Hwa
Woo Hyeon – Kwon Ui-Chu
Ji Chan – Kang Sung-Tae
Heo Jae-Ho – Halkla İlişkiler Ekip Lideri Bae
Kim Sun-Young – Gong Bun-Hee
Kyeon Mi-Ri – Kim Hye-Ja
Lee Yoon-Hee – Cha Ki-Bok
Bae Ki-Bum – Ko Kwang-Tae

Backstreet Rookie Dizi fragmanı

Dizinin orjinal adı: 편의점 샛별이
Dizinin yayıncısı: SBS
Dizinin yayın günleri: Cuma – Cumartesi

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR