Barış Akarsu Merhaba Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

17.11.2022
Barış Akarsu Merhaba Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Barış Akarsu Merhaba filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Genç yaşta yaşamını yitiren şarkıcı Barış Akarsu’nun hayatını anlatan 2022 yapımı sinema filmidir. Filmin yönetmenliğini “Cereyan” filminin yönetmeni, “Kesişme İyi Ki Varsın Eren” filminin de yazarı olan Mert Dikmen üstleniyor. Senaryosu Mert Dikmen ve Can Anar tarafından kaleme alınan filmde sanatçı Barış Akarsu‘nun çocukluğundan yaşamını yitirdiği ana kadar olan süreç anlatılıyor. Biyografik ve Dram temalı filmin başrollerinde Barış Akarsu rolünde İsmail Ege Şaşmaz ve kız arkadaşı rolünde Almila Ada yer alıyor. Barış Akarsu‘nun ölmeden önce yazdığı ve başrol oyuncusu tarafından seslendirilen “Merhaba” şarkısının da yer aldığı film toplam 1saat 55 dakikadan oluşuyor. Fikri Harika Prodüksiyon imzalı #ohep28yaşında etiketi ile yayınlanan “Barış Akarsu Merhaba” filmi 18 Kasım 2022′de sevenleri ile buluşacak.

Barış Akarsu Merhaba Filmi Konusu

Film konusu; 2007 yılında geçirdiği trafik kazası sebebiyle hayata veda eden Barış Akarsu’nun hayat hikayesini konu alıyor. Çocukluğunda müziğe karşı ilgi duymaya başlayan Barış Akarsu, 2004 yılında katıldığı “Akademi Türkiye” isimli şarkı yarışmasıyla adını tüm Türkiye’ye duyurdu. Yarışmada birinci olduktan sonra albüm çıkaran Akarsu, yaptığı müzik çalışmalarının yanı sıra Yalancı Yarim dizisinde rol aldı. 2007 yılında, 28. yaşını kutladığı gün Bodrumda trafik kazası geçiren Barış Akarsu, yoğun bakımda kaldığı beş günün ardından hayata veda etti.

Barış Akarsu Merhaba Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “El Kızı” adlı dizinin başrol oyuncusu Ismail Ege Şaşmaz ve “Yargı” dizisinde rol alan Hüseyin Avni Danyal yer alıyor. Ayrıca Şafak Pekdemir, Aslıhan Kapanşahin, Almila Ada, Ebru Nil Aydın, Mustafa Arıkan, Burak Satıbol ve usta oyuncu Metin Coşkun gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Ismail Ege Şaşmaz – Barış Akarsu

Hüseyin Avni Danyal – Selahattin Akarsu

Aslıhan Kapanşahin – Nesrin Akarsu

Ebru Nil Aydın – Hatice Akarsu

Almila Ada – Zeynep

Metin Coşkun – Remzi Kökdemir

Burak Satıbol – İlhami

Şafak Pekdemir

Mustafa Arıkan

Film Fragmanı

Barış Akarsu Merhaba Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Barış Akarsu’nun hayatını konu alan film 18 Kasım 2022’de vizyona girecek.

Barış Akarsu Merhaba Film Yorumları

çok severdim. şarkılarını hala da zevkle dinlerim. dizisi vardı yalancı yarim dizi iyi değildi ama o var diye izlerdim. filmi nasıl olur bilmiyorum. duygu suistimali olarak görsem de filmi güzel olur diye umut ediyorum.

moonlighter

Sanatçının hikayesi iyi bir şekilde aktarılmış fragmandan anladığım kadarıyla.

Gülengül tok

Barış Akarsuyu canlandıran oyuncu müthiş, hakkını vermiş rolünün

Narin Papatyam

Aynı hafta vizyona giren filmler;

Müjdemi İsterim Filmi Konusu Oyuncuları Yorumları

YORUMLAR