Müjdemi İsterim Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Yorum Güncel

Müjdemi İsterim Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

17.11.2022
Müjdemi İsterim Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Müjdemi İsterim filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

“Mutlu Aile Tablosu” ve “Şahane Hayaller” filmlerinin yönetmeni Ömer Faruk Yardımcı‘nın yönetmenliğini üstlendiği 2022 yapımı sinema filmidir. Senaryosunu Olcay Onur Kaya ile Ömer Faruk Yardımcı’nın kaleme aldığı film, bir anda kendilerini bir cinayet davasının ortasında bulan Bulut ve Müjde’nin hikayesini konu alıyor. Filmin başrollerinde Bulut rolünde Ahmet Kural ve Müjde rolünde Ecem Erkek yer alıyor.

Çekimleri İstanbul’da yapılan film toplam 1saat 43 dakikadan oluşuyor. Aksiyon komedisi temalı film 18 Kasım 2022‘de sinemaseverler ile buluşacak.

Müjdemi İsterim Filmi Konusu

Film, bir anda kendilerini bir cinayet davasının içinde bulan Bulut ve Müjde’nin hikayesini konu alıyor. Bulut, Leyla ile olan nişanından bir gün önce Müjde’nin çalıştığı kulübe gittiğinde, eski sevgilisi ile karşılaşır ve hamile olduğunu öğrenir. Genç kadın Bulut’u, Leyla’dan ayrılmazsa, basına her şeyi anlatmakla tehdit eder. Ne yapacağını şaşıran Bulut, çareyi nişanından kaçmakta bulur. Ancak kaçarken davetsiz bir misafirle karşılaşır. Müjde, Bulut’un arabasına saklanmıştır. Çok geçmeden, nişanda bir cinayet işlendiğini duyan ikili, polisin peşlerinde olduğunu öğrenir. Bulut ve Müjde, suçsuz olduklarını ispat etmek için cinayeti kendi imkanları ile çözmeye karar verir.

Müjdemi İsterim Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “İşler Güçler” ve “Kardeş Payı” gibi yapımların başarılı ismi Ahmet Kural ve “Güldür Güldür Show” adlı eğlence programının Naime’si Ecem Erkek yer alıyor. Ayrıca Bestemsu Özdemir, Mehmet Özgür, Ilker Aksum, Hakan Dinçkol, Lale Basar, Sencan Güleryüz, Selin Işık, Levent Özdilek, Özlem Türay, Hakan Bilgin, Iştar Gökseven, Toprak Sağlam, Bahtiyar Engin, Ulviye Karaca, Tugba Tutug, Fulden Akyürek, Seymen Aydın, Alper Kadayıfçı ve Caner Kadayıfçı gibi isimlerde filmde rol alıyor.

Karakterleri

Ecem Erkek – Müjde

Mehmet Özgür – Kazım

Ahmet Kural – Bulut

Ilker Aksum – Niyazi

Selin Işık – Leyla

Bestemsu Özdemir – Eski Sevgili

Film Fragmanı

Müjdemi İsterim Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Ahmet Kural ve Ecem Erkek’in başrollerini paylaştığı “Müjdemi İsterim” filmi 18 Kasım 2022’de vizyona girecek.

Müjdemi İsterim Film Yorumları

Ahmet Kural ve Ecem Erkek sevdiğim isimler. Umarım güzel bir komedi filmi çekmişlerdir. Başarılı olmalarını isterim.

şule uzundere

Ahmet Kural ve Mehmet Özgür. Ortaya güzel bir iş çıkmış gibi.

HTA

murat cemcir’den ayrılmasının iyi olacağını hep düşünmüştüm,çok da güzel olmuş…bence filmin hakkını veren harika bir fragman olmuş.

metin aksoy

Aynı hafta vizyona giren filmler;

Tim Tim Timsah Film Konusu Oyuncuları Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR