Tim Tim Timsah Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları - Yorum Güncel

Tim Tim Timsah Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları

16.11.2022
Tim Tim Timsah Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Tim Tim Timsah (Lyle, Lyle, Crocodile) filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman, imdb, ekşi, izle, 2022, Netflix, film analizi, yabancı film, film eleştirisi gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Lyle, Lyle, Crocodile, William Davies‘in kaleme aldığı, Will Speck ve Josh Gordon tarafından yönetilen 2022 Amerikan müzikal komedi filmidir. Film, Bernard Waber tarafından yazılan The House on East 88th Street isimli çocuk öyküsünün uyarlamasıdır. Aynı kitap daha önce 1987 animasyonlu bir HBO özel programı olarak uyarlanmıştı. Filmin başrolünde aynı zamanda müzisyen olan Shawn Mendes, usta oyuncu Javier Bardem, Constance Wu, Winslow Fegley, Scoot McNairy ve Brett Gelman ile birlikte rol alıyor. Film, New York’ta bir Viktorya evinde, Primm ailesiyle birlikte yaşayan Timsah Tim’in hikayesini konu ediyor.

Çekimleri Eylül 2021’de New York City’de yapılan yapımın orijinal adı Lyle, Lyle, Crocodile’dir. Amerika’da 7 Ekim 2022 tarihinde vizyona giren film Türkiye’de 18 Kasım 2022 tarihinde vizyonda yer bulacak. Bardem’in oyunculuk ve Mendes’in şarkı performansları için övgülerle karışık eleştiriler toplayan film izleyenlerinden 6,3 imdb puanı topladı.

Filmin süresi 1 saat 46 dakikadır.

Tim, Tim, Timsah Film Konusu

Filmin konusu; Primm ailesiyle birlikte yaşayan Timsah Tim’in hikayesini ele alıyor.

New York City’de East 88th Street’teki bir evde yaşayan sürüngen adını takip ediyor. Lyle, Primm ailesine günlük işlerde yardım etmekten ve mahalledeki çocuklarla oynamaktan hoşlanır, ancak bir komşu, Lyle’ın bir hayvanat bahçesine ait olduğu konusunda ısrar eder. Bay Grumps ve kedisi Loretta timsahları sevmez ve Lyle, onun diğerlerinin ilk düşündüğü kadar kötü olmadığını kanıtlamaya çalışır.

Tim, Tim, Timsah Film Oyuncuları

Filmin başrolünde aynı zamanda müzisyen olan Shawn Mendes, usta oyuncu Javier Bardem, Constance Wu, Winslow Fegley, Scoot McNairy ve Brett Gelman ile birlikte rol alıyor.

Karakterleri

Shawn Mendes – Lyle (voice)
Javier Bardem – Hector P. Valenti
Constance Wu – Mrs. Primm
Scoot McNairy – Mr. Primm
Winslow Fegley – Josh Primm
Brett Gelman – Mr. Grumps
Ego Nwodim – Carol
Lyric Hurd – Trudy
Jason Kravits – Cy
Joshua Vasquez – 8th Grade Boy

Filmin Fragmanı

Tim, Tim, Timsah Film Yorumları

bernard waber’ın live-action olarak sinemaya uyarlanacak çocuk kitabı. will speck ve josh gordon yönetecek. hikaye, new york’ta east 88th street’teki bir evde yaşayan, primm ailesine gündelik işlerinde yardım etmekten ve mahalledeki çocuklarla oynamaktan hoşlanan lyle adlı bir timsahın etrafında dönecek.

  • zeddicus zu l zorande

Müstakbel Damat Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR