Müstakbel Damat Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

11.11.2022
Müstakbel Damat Film (2022) Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Müstakbel Damat filmi, konusu, oyuncuları, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman vizyona girecek, ne zaman çıkacak, imdb, 2022, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

“Seksenler” ve “Çakallarla Dans” isimli yapımlarda rol alan İlker Ayrık‘ın yönetmenliğini üstlendiği yerli yapım sinema filmidir. Filmin senaryosu “Yapışık İkizler” filmini yazan Serhat Sarı ve Serdar Fırat tarafından kaleme alınmıştır. Başrollerinde İlker Ayrık, Erdal Özyağcılar ve Hande Soral gibi bilindik oyuncular yer alıyor. Film, sevdiği kızı ailesinden istemek için yola çıkan bir damat adayının hikayesini konu ediyor.

Komedi türünde yer alan film toplam 1 saat 43 dakikadan oluşuyor. Çekimleri 3 yıl önce Kıbrıs’ta tamamlanan film 11 Kasım 2022’de seyircisi ile buluşacak.

Müstakbel Damat Filmi Konusu

Film, sevdiği kızı ailesinden istemek için yola çıkan bir damat adayının hikayesini konu ediyor. Sema ile Hasan evlenme planları yapmaktadır. Bunun için harekete geçen Hasan, Kıbrıslı bir ailenin kızı olan Sema’yı ailesinden istemek için İstanbul’dan Kıbrıs’a doğru yola çıkar. Ancak damat adayının Kıbrıs’a ayak basması, huzur dolu ada hayatının alt üst olmasına sebep olacaktır. Yaşadıkları süre boyunca adada sakin bir yaşam süren aile, panikleyince ortalığı birbirine katan damat adayı Hasan yüzünden birbirinden tuhaf durumlarla karşı karşıya kalır.

Müstakbel Damat Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Mucize 2” filminde Bahattin karakterini canlandıran ve TRT’nin yeni yapımı “Balkan Ninnisi” dizisinde rol alan usta oyuncu Erdal Özyağcılar yer alıyor. Filmde ayrıca “Seksenler” dizisinin Çağatay’ı İlker Ayrık ve “Diriliş: Ertuğrul” dizisinin İlbilge Hatunu Hande Soral’ın yanı sıra Ilgit Ucum, Ahu Sungur, Yücel Erten, Suat Sungur, Nilgün Kasapbaşoğlu, Ayça Erturan, Ferdi Akarnur, Bilge Sen, Aykut Taşkın ve Serdar Fırat gibi isimlerde rol alıyor.

Karakterleri

Hande Soral – Sema

Ilgit Ucum

Erdal Özyağcılar

İlker Ayrık – Hasan

Ahu Sungur

Yücel Erten

Suat Sungur

Nilgün Kasapbasoğlu

Ayça Erturan

Ferdi Akarnur

Bilge Sen

Aykut Taskın

Serdar Fırat

Film Fragmanı

Müstakbel Damat Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek?

Pandemi sebebiyle vizyon tarihi ertelenen “Müstakbel Damat” filmi 11 Kasım 2022’de vizyona girecek..

Müstakbel Damat Film Yorumları

tv8 de izledim aile boyu komedi sloganı ile çıkıyorlar iddiaları sıfır küfür, sıfır bel altı tam bir aile işi.

blue islands

Kaliteli espriler, kadro muhteşem zaten Hande İlker ikilisinin beraber olduğu bir film kötü olabilir mi…

Ada Mervan

Şu Türk komedisini geri getirebilecek bir iş gibi duruyor. Kadro sağlam oluşu bu sefer olacak izlenimi veriyor. Hayırlısı olsun…

alperen bozkırlı

Mahalleden Arkadaşlar Film | Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

YORUMLAR