Beef Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük - Yorum Güncel

Beef Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük

10.04.2023
Beef Dizi Yorumları ve Ekşi Sözlük

Beef Dizi yorumları, yorum, dizi yorumu, dizi analizi, ekşi, konusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, Netflix, 2023, Steve Yeun, gibi aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

The Walking Dead dizisinden tanıdığımız Steve Yeun’un başrolde olduğu 2023 yapımı Netflix orijinali Nisan ayının en popüler içeriklerinden biri. Trafikte kavga eden iki yabancının en karanlık dürtülerinin esiri olan iki düşmana dönüşme hikayesini ele alan dizi kimilerinin yorumuna göre “insane” bir hikaye. Kimileri ise arka planda izlemeye bile değmeyeceğini söylemiş. Tabi yine net karar izleyenlerindir diyor ve hemen Beef dizi yorumları, ekşi sözlük tepkilerine göz atıyoruz.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Beef Dizi Konusu

Dizinin konusu, Başarısız bir müteahhit ve hüsrana uğramış bir girişimci, trafikte kavga eden iki yabancıyken, en karanlık dürtülerinin esiri olan iki düşmana dönüşür.

İki kişi bir trafik kazası olayının zihinlerine yerleşmesine ve yavaş yavaş her düşüncesini ve eylemini tüketmesine izin verir.

Beef Dizi Oyuncuları

Beef Dizi Yorumları

Beef Dizi Ekşi Sözlük Yorumları

bölüm sonlarını 90’lardan sağlam müzik parçalarıyla bitiren dizi.

  • zenkedisi

6 bölümlük iyi bir mini dizi olabilecekken, konuyu uzattıkça uzattığı için vasatı aşamayan dizi. eleştirmen puanları inclusiveness’tan dolayı yine +10 avansla başlamış; tanıtımlar baştan sona yanıltıcı. sadece ilk iki bölümle son iki bölümü izleseniz yeterli.

  • jiyuu

insani duyguları incelikle işleyen efsanevi sanat eseri.
10/10

  • ichji

an itibariyle ilk uc bolumunu izledigim on numara bes yildiz 2023 yapimi netflix dizisi.

  • kroma

a24 büyüdükçe ana akıma kaymaya başladı. ama dizilerini/filmlerini hala öyle bir paketliyor ki izleyiciye “farklı” bir şey izleyeceğini satabiliyor.
karakterlerinin kötülüklerinin ve kusurlarının nedenlerine net şekilde yanıt verip izleyiciden anlayış ve empati sömürmeye çalışan bir dizi. tüm uzakdoğu var, hatta doğu kültürü üzerine laflar da var ancak doğuya yönelik tek bir şey yok.

  • tintoretto

elimde telefon sanal alemde fıtı fıtı gezerken arka planda izlediğim dizi hala neler dönüyor anlamadım. sezonu bitirdim izlemeseniz de olur.

  • audreyhorne

kahramanları çok asabi bir netflix komedi dizisi.
işleri kötü giden ve taksitle aldığı elektronik eşyayı iade ederek harçlığı doğrultmaya çalışan bir müteahhit (steven yeun) ve uysal bir kocası olan bir iş kadını (ali wong) arasındaki gerilim üzerine kurulu bir senaryosu var. müteahhit evini paylaştığı umursamaz, kripto ve oyun müptelası kardeşiyle de sorunlu ve bu da senaryoya farklı bir boyut ve derinlik katıyor.
basit görünen ancak izleyiciyi hassas yerinden yakalayan senaryosunu ve akışını sevdim. sayısız film ve diziyi yarıda ya da hemen başında bıraktığım bugünlerde iyi geldi.

  • sanal gezgin

yaratıcısı lee sung jin’in, kendi yaşadığı bir road rage olayından ilham aldığını söylediği, feci şekilde olmuş mini netflix serisi.

  • drunkenshoe

her yerinden mantık hatası fışkıran yapım. o kadar çok ki tek tek yazmaya bile üşenirsin. ancak, bu hatalardan rahatsız olmayacak olanlar ve orta yaş bunalımı ile varoluşsal sancı temalarına ilgi duyanlar, sevebilirler.

  • meymun
YORUMLAR