Behzat Ç Çekiç ve Gül Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu tv

26.09.2022
Behzat Ç Çekiç ve Gül Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu tv

Behzat Ç Çekiç ve Gül dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, 2.sezon ne zaman, yorumları, Ekşi, incelemesi, IMDb puanı fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Yakında Blu tv tarafından yayınlanacak olan efsane dizi Behzat Ç.’nin yeni sezonudur. Bölüm süreleri 45 dakikadan oluşacak olan dizinin 1.sezonunun bölüm sayısı henüz belli değil.

Dizi son olarak 2019 yılında 4.sezonu ile blu tv’de yayınlanmış, ancak daha sonra dizi Erdal Beşikçioğlu‘nun devam etmek istememesi nedeniyle sona ermişti.

Dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Evliya Alkan, Ege Aydan, Ayça Eren, Güven Kıraç ve Gökçe Eyüboğlu gibi isimler yer alıyor.

Dizinin yönetmenliğini Devrim Yalçın üstlenirken, senaryosunu Ercan Uğur kaleme aldı. Dizinin öykülerini ise Emrah Serbes kaleme aldı.

Behzat Ç. Çekiç ve Gül 1.bölüm yayın tarihi yayıncısı Blu tv tarafından henüz açıklanmadı.

Behzat Ç Çekiç ve Gül konusu

Dizinin konusu, Sürgünden sonra polise dönen Behzat Ç. Ercüment isminin yerini Haluk isimli karanlık bir isme bırakmıştır. Ankara’da kanın ve katliamın sonu yok. Son ölüme neden olan Behzat, cinayetleri durdurmak için bu kez polislik işine geri döner. Yanında Akbaba, Hayalet, Harun. Ankara şehri yeniden savaşı başlatır.”Bu karanlık şehirde kimse seni duymuyorsa biz duyacağız.

Behzat Ç., 1985 yılında Polis Akademisinden mezun olmuş, Cinayet Büro’da görev yapan bir polistir. Hizmet verdiği süre içinde aldığı kıdem tenzilleri nedeniyle başkomiser olarak kalmıştır. Ekibi ile beraber Ankara’da işlenen cinayetleri çözmeye çalışmaktadır.

Behzat Ç Çekiç ve Gül oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Erdal Beşikçioğlu, İnanç Konukçu, Berkan Şal, Evliya Alkan, Ege Aydan, Ayça Eren, Güven Kıraç ve Gökçe Eyüboğlu gibi isimler yer alıyor.

Erdal Beşikçioğlu – Behzat Ç.
İnanç Konukçu – Hayalet
Berkan Şal – Akbaba
Evliya Alkan – Bilinmeyen Kişi:
Ege Aydan – Şevket Ç.
Ayça Eren – Şule
Güven Kıraç – Memduh Başgan
Gökçe Eyüboğlu – Belgin
Mehmet Ali Nuroğlu – Haluk
Burak Dakak – Ferdi
Esra Ronabar – Gizem
Özge Yağız
Derin Beşikçioğlu

Behzat Ç Çekiç ve Gül 1.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin yayın tarihi henüz yayıncı Blu tv tarafından açıklanmadı.

Fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle