Behzat Ç.'den yeni haber var! İnanç Konukçu Erdal Beşikçioğlu'nu açıklama yapmaya davet etti! - Yorum Güncel

Behzat Ç.’den yeni haber var! İnanç Konukçu Erdal Beşikçioğlu’nu açıklama yapmaya davet etti!

Behzat Ç.’nin yeni sezonu ile deavm etmeyeceğini Blutv’nin açıklamasının ardından bir açıklama da dizinin Hayalet karakterine can veren İnanç Konukçu’dan geldi. Konukçu attığı tweet ile Erdal Beşikçioğlu’nu eleştirdi. Açıklama yapmasını istedi.

29.12.2019
Behzat Ç.’den yeni haber var! İnanç Konukçu Erdal Beşikçioğlu’nu açıklama yapmaya davet etti!

Blutv’nin Behzat Ç.’nin yeni sezonunun 2020 yılında olmayacağını ve Saygı dizisi ile Ercüment Çözer’i odak alacak yeni dizisini duyurmasının ardından dizide Hayalet karakteri ile tanınan İnanç Konukçu’dan dizi ile ilgili açıklama geldi. Konukçu resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamada Arkadaşlar Behzat Ç. yok…. var ise de bundan sonra benim için yok. Evet ben inanç konukçu. Sevgi ve saygı ile, iyi yıllar” paylaşımı yaptı. Ardından iki tweet daha paylaşan Konukçu, dizinin başrol oyuncusu olan Erdal Beşikçioğlu’nu eleştiren iki paylaşımda daha bulundu. Konukçu, Erdal Beşikçioğlu’nu açıklama yapmaya davet etti.

İnanç Konukçu’dan Behzat Ç. hakkında tweetler

İnanç Konukçu twitter’dan yaptığı ilk paylaşımda, Arkadaşlar Behzat Ç. yok…. var ise de bundan sonra benim için yok. Evet ben inanç konukçu. Sevgi ve saygı ile, iyi yıllar” paylaşımı yaptı. Ardından yaptığı paylaşımda Erdal Beşikçioğlu ve Blutv’yi etiketleyerek ‘Benden ötürü mü? Senden ötürü mü? Sayın beşikçioğlu, çık bir açıklama yap! İnsanların ekmeğiyle ben oynamadım de! @papazinpilavi çok emeğin var! Bittim de! Tükendim de! Bişey de lütfen! @BluTV’ paylaşımında bulundu.

Blutv ‘Tüm çabalara rağmen devam etmeyecek’ demişti

Behzat Ç.’nin 6 yıl aradan sonra yeniden Blutv ile seyirci ile buluşmasının ardından 2. sezonu olacağına dair açıklama yapmış, ancak geçen süreye ve abonelerin merakına rağmen dizinin 2.sezon yayın tarihi açıklanmamıştı. Blutv geçtiğimiz haftalarda dizinin uzun çabalara rağmen 2.sezonunun 2020 yılında olamayacağını yoğun çabalara rağmen bunu başaramadıklarını açıklama ile duyurmuştu.

Erdal beşikçioğlu’dan açıklama bekleniyor

Erdal Beşikçioğlu’nun diziye devam etmek istemediği ve bu nedenle dizinin 2.sezonunun çekilemediği konuşuluyordu. Dizinin önemli karakterlerinden birini oynayan İnanç Konukçu’nun twitter‘dan yaptığı bu açıklama sonrası, dizinin neden devam etmediği bir açıdan yanıt bulmuş gibi gözüküyor. Erdal Beşikçioğlu’nun dizinin 2.sezonunda neden oynamak istemediği ve dizinin bitmesine neden olduğu ile ilgili açıklama bekleyen İnanç Konukçu gibi dizi seyircisi de hem Erdal Beşikçioğlu’dan hem de Blutv’den açıklama bekliyor. İnanç Konukçu’nun Erdal Beşikçioğlu’na tepkisi de dizinin Beşikçioğlu’nun tavrı nedeniyle devam edemediğini gösteriyor.

*Blutv’den aylardır beklenen Behzat Ç. açıklaması geldi! Dizi final mi yaptı?

YORUMLAR