Bir Buçuk Gün Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

31.08.2023
Bir Buçuk Gün Film Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bir Buçuk Gün (A Day and a Half) Film konusu, filmi, konusu, oyuncuları, imdb, fragman, izle, yorumları, Netflix, film yorumu, ekşi sözlük, imdb puanı, izle, 2023, olacak mı, ne zaman gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Filmin türü: Aksiyon – Drama – Gerilim

Filmin süresi: 1 saat 34 dakika

Film Hakkında

1 Eylül 2023 tarihinde Netflix tarafından yayınlanan 2023 yapımı Netflix İsviçre yapımı filmidir.

Filmin yönetmen koltuğunda Fares Fares‘in oturduğu filmin senaryosunu yine Fares Fares ve Peter Smirnakos birlikte kaleme aldı.

Fares Fares, bu yoğun gerilim filminde Alexej Manvelov ve Alma Pöysti‘yle birlikte rol alıyor ve ilk yönetmenlik denemesine imza atıyor.

Filmin orijinal adı: A Day and a Half

Bir Buçuk Gün Film Konusu

Filmin konusu: Silahlı bir adam, kızıyla yeniden bir araya gelmek için umutsuzca çabaladığı karısının çalıştığı tıp merkezine dalar ve onu kaçırır.

Polis memuru Lukas, boşanmış bir çift olan Artan ve Louise’i duygusal açıdan yüklü bir yolculuğa çıkarırken Artan, kızıyla yeniden bir araya gelmek için Louise’i rehin alır. Yolculuk onları sıcak bir yaz boyunca İsveç’in kırsal kesimlerine götürürken, polis de peşlerindedir.

Bir Buçuk Gün Film Oyuncuları

Fares Fares, bu yoğun gerilim filminde Alexej Manvelov ve Alma Pöysti’yle birlikte rol alıyor ve ilk yönetmenlik denemesine imza atıyor.

Fares Fares – Lukas
Alexej Manvelov – Artan
Alma Pöysti – Louise
Annika Hallin – Dr. Gardelius
Stina Ekblad – Wanja
Annica Liljeblad – Anna
Richard Forsgren – Jack Lilja

Film Fragmanını buradan izleyebilirsiniz;

YORUMLAR

canlı tv izle