Bir Yeraltı Sitcomu 8.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Bir Yeraltı Sitcomu 8.bölüm ne zaman, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Exxen dizileri, Hasan Can Kaya dizi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Bir Yeraltı Sitcomu 8.bölüm ne zaman yayınlanacak? Exxen

Bir Yeraltı Sitcomu 8.bölüm ne zaman, ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Exxen dizileri, Hasan Can Kaya dizi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Bir Yeraltı Sitcomu 8.bölüm hakkında

26 Mart 2021‘de yayınlanmaya başlayan yeni Exxen dizilerinden biridir. Konuşanlar programı ile üne kavuşan Hasan Can Kaya’nın yazdığı ve başrolünde oynadığı dizi, durum komedisi kategorisinde yer alıyor. Yapımcılığını Hap yapımın üstlendiği dizinin yönetmenliğini Sultan San ve Nezih Helvacıoğlu üstlendi. Dizinin oyuncu kadrosunda ise Hasan Can Kaya, Tuna Orhan, Ezgi Gör ve Günay Karacaoğlu gibi isimler yer alıyor. İlk 7 bölümü izleyen Exxen abonelerinin merak ettiği soru ise Bir Yeraltı Sitcomu 8.bölüm ne zaman yayınlanacak? oldu. Sorunun yanıtı içeriğimizde!

Bir Yeraltı Sitcomu konusu

Dizinin konusu, Bir Yeraltı Sit-com’u’, İstanbul’un Güngören semtinde yaşayan dar gelirli YAYA ailesinin hikâyesini anlatıyor. İstanbul’un Güngören semtinde dar gelirli ailesiyle yaşayan ve günün birinde komedyen olmak isteyen Hasan Can Kaya’nın hayalleriyle, hayatın gerçekleri birbirine karışıyor. Güngören’de yaşayan ve bir komedyen olmak isteyen Hasan Can’ın maceralarına hazır mısınız?

Dizinin Exxen’de tanıtımı şu ifadelerle yapılmıştı:

Diziler tehlikelidir. Hayatı yanlış anlatır. Kötüler sevilmez.. İyiler finalde kazanır. Herkes güzel, herkes güçlüdür. Bu dizidekiler hariç! Üçüncü sayfada, viyadüğün altında, kuyruğun torpilsiz tarafında, feleğin çemberinin yarıçapını hesaplayanların, hayal dünyasında gerçekle lanetlenenlerin hikayesi.

Bir Yeraltı Sit-com’u 1. ve 2. Bölüm konusu

Yaya ailesi, kirayı ödemedikleri ev sahibinin ziyarete geleceğini öğrenince telaşlanır. Yaya ailesine yardım parası gelir ve aile üyeleri çok sevinir ama evdeki herkesin parayla ilgili farklı planları vardır.

Bir Yeraltı Sit-com’u 3. Bölüm konusu

Yaya ailesinin her üyesi için akraba düğünlerinin başka bir anlamı var. Özellikle de Meryem için!

Bir Yeraltı Sit-com’u 4. Bölüm konusu

Yaya ailesi, Fahri eniştenin geleceğini öğrenince evde köşe bucak kaçacak yer arar. Ancak Fahri enişte bu ziyareti tek başına yapmayacaktır.

Bir Yeraltı Sit-com’u 5. Bölüm konusu

Şevket’in Almanya’da yaşayan akrabaları Türkiye’ye gelince, Yaya ailesi ile aralarındaki farklar ortaya çıkar. Meryem, Şevket’in işsizliğine bir çare aramaktadır.

Bir Yeraltı Sit-com’u 6. Bölüm konusu

Meryem’in baskılarından bıkan Devrim, Sinan’a bir şans verir. Şevket, yurt dışına gidebilmek için pek de tekin olmayan yollara başvurmayı düşünür.

Bir Yeraltı Sit-com’u 7. Bölüm konusu

Hasan Can, kız arkadaşı Berrin’le evde yalnız kalabilmek için türlü numaralara başvurur. Ancak hiç beklemedikleri bir misafir bu özel günü altüst eder.

Bir Yeraltı Sitcomu oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Hasan Can Kaya, Tuna Orhan, Ezgi Gör ve Günay Karacaoğlu gibi isimler yer alıyor.

Hasan Can Kaya,
Günay Karacaoğlu,
Tuna Orhan,
Ezgi Gör

Bir Yeraltı Sitcomu 8.bölüm ne zaman yayınlanacak?

İlk 4 bölümü ile yayınlanan dizinin 8.bölümü 7 Mayıs 2021’de Exxen’de yayınlanacak.

Dizi fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.