Bitter Daisies Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bitter Daisies (O sabor das margaridas) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Ekşi yorumları, netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Bitter Daisies Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bitter Daisies (O sabor das margaridas) dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, 3.sezon ne zaman, incelemesi, Ekşi yorumları, netflix dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

1 Ekim 2018‘de yayınlanmaya başlayan Netflix İspanya yapımı orjinal dizisidir. Suç, dram ve gerilim türündeki dizi, toplam 2 sezon ve 12 bölümden oluşuyor. Dizinin yönetmenliğini Miguel Conde üstlenirken, senaryosunu Ghaleb Jaber Martínez, Eligio Montero ve Raquel Arias kaleme aldı. Dizinin oyuncu kadrosunda Manolo Cortés, María Mera, Toni Salgado, Miquel Insua ve Denis Gómez gibi isimler yer alıyor. Dizinin bölümleri 1 saat 10 dakikadan oluşan yapımın orjinal adı O sabor das margaridas‘tır. Dizinin IMDb‘de 2 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 7,1‘lik puana sahip oldu.

Bitter Daisies konusu

Dizinin konusu, Birbirine sıkı sıkıya bağlı insanların yaşadığı bir kasabada küçük bir kızın kaybolmasını soruşturan bir dedektif, kendi yaşadığı kayıpla bağlantılı sırlarla karşılaşır. Dedektif Rosa Vargas, genç bir kızın kaybolmasını soruşturmak için küçük bir Galiçya kasabasına gelir ve kısa sürede tüyler ürpertici bir teori geliştirir. Eski fabrikada bulunan kostümlerden birinin izini süren Rosa, kostümün alındığı dükkanı bulur ve soruşturmayı gizli bir şekilde sürdürmek için bambaşka bir kılığa girer. Marta’nın eşyalarının arasında bulunan hafıza kartı, fetişi olan bir zanlıyı ortaya çıkarır. Fabrikadaki adli tıp çalışmaları ise alışılmadık bir hobiyi işaret eder. Rosa, dante78’in kim olduğunu öğrenir ve Marta’nın son şantaj videosundan, gizli bir partiyi açığa çıkaran bir parça bulur. Kıskanç bir erkek Rebeca’yı hedef alır. Samantha, Xabier’in ne sakladığını bulmaya çalışır. Rosa ise partilerle ilgili her şeyi anlatması için Iván’ı zorlar ve fotoğraf skandalında Rebeca’ya yardımcı olur.

Bitter Daisies oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Manolo Cortés, María Mera, Toni Salgado, Miquel Insua ve Denis Gómez gibi isimler yer alıyor.

Manolo Cortés – Xavier
María Mera – Rosa Vargas
Toni Salgado – Mauro
Miquel Insua – Alberte
Denis Gómez – Bernabé
Lucía Álvarez – Luisa
Sara Sanz – Rebeca
Yelena Molina – Samanta
Iñaqui Rosado – Ivan
Carlos Villarino – Mantilla8
Ángela Ríos
Ricardo de Barreiro – Vidal

Dizi yorumları

dusuk bütçeli olmasina rağmen bi şekilde insanı merakla izletiyor . dante’nin ilahi komedya sindan alıntılar hoşuma gitti, sonucunu merakla bekliyorum. umarım hüsrana uğratmaz.

  • clementine19 / Ekşi Sözlük

corba dizi. biraz ondan, biraz bundan ortaya karisik bir seyler yapalim demisler. konu vasat, oyunculuklar daha vasat. hayal kirikligi bir ispanyol dizisi. avrupa dizilerinde maalesef hic bir ulke ingiltere’nin eline su dokemiyor. ozellikle cinayet dizilerinde.

  • djarumt / Ekşi Sözlük

ben şahsen beğendim. şu sıra benzer formatta çok dizi var ama, bir küçük kasaba, kaybolan bir çocuk ya da genç ve doğal olarak herkes potansiyel şüpheli.

  • gecelerdenbirgecebezginiz / Ekşi Sözlük

6 bölümden oluşan, galiçya dolaylarından bir polisiye netflix dizisi. oyunculuklar gerçek kesit tadında. 6 bölüm olmasına rağmen bölümlerin 75-80 dakika olması biraz sıkıyor. çıtır çerez izle geç bi dizi diyemeyeceğim çünkü yavaş akıyor olması izlenebilirliği zor kılıyor. meraklısı izlesinama keyif ederek izlenecek bir dizi değil.

  • koalama / Ekşi Sözlük

Dizi fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.