Rastgele Yazı

Biz Böyleyiz Filmi Konusu| Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Biz Böyleyiz Filmi Konusu| Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Biz Böyleyiz filmi Konusu Fragmanı, konusu, vizyon tarihi, filmi oyuncuları, filmi ne zaman vizyonda, izle ve daha fazla aramalarınız için yorumguncel.com

Biz Böyleyiz filminin fragmanı yayınlandı. Fragmanın ardından merak edilen film ne zaman vizyona girecek soruları sıkça aranmaya başladı. Biz Böyleyiz film ne zaman vizyona girecek? Konusu ne? Fragmanı, filmi konusu, filmi vizyon tarihi, filmi oyuncuları, filmi ne zaman vizyonda, izle ve daha fazla aramalarınız için yorumguncel.com’da kalın.

Türkiye’nin sevilen yüzlerinin bir araya geldiği sıcacık bir hikaye geliyor. Geçtiğimiz yaz çekimleri gerçekleşen Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş’ın hikayesini yazdığı Biz Böyleyiz filmi 2020’de vizyondaki yerini alacak. Filmin senaryosunu ve yönetmenliğini üstlenen isim ise daha önce Elveda Rumeli isimli dizide Namık olarak izlediğimiz Caner Özyurtlu.

Biz Böyleyiz Filmi Konusu

Biz Böyleyiz filminde eski arkadaşlar bir araya geliyor. Ama herkes artık eski halinden farklı. Çocukluk ve gençlik yılları beraber geçmiş bir grup yaz arkadaşı, ellerinde büyüdükleri Nezihe’nin (Hümeyra) hastalığını duyunca bir araya gelir. İstanbul’dan İzmir’e Nezihe teyze için yola çıkan arkadaş grubu hiç beklenmedikler sürprizler karşılayacaktır. Bu birbirinden zıt ekip geçmiş hesaplaşmaları ve komik olayları ile sizleri güldürmeye geliyor.

Bir arada yaşamayı, dostluğu ve sırları barındıran bu filmde renkli karakterler ve sürükleyici bir hikaye bulacaksınız. Kan bağı olmayan kardeşlerin hikayesi.

Oyuncuları – Oyuncu Kadrosu

Caner Özyurtlu’nun senaryo ve yönetmenliğini üstlendiği filmin başrollerinde Fi dizisinden tanıdığımız Berrak Tüzünataç, Kadın dizisinden tanıdığımız Özge Özpirinçci, usta oyuncu Hümeyra, Engin Öztürk, Şebnem Bozoklu, Meriç Aral ve Boran Kuzum gibi genç oyuncular yer alıyor. Avşar Film ve Ac filmin yapımcılığını üstlendiği Biz Böyleyiz filmi eğlence ve dramı içinde barındırıyor.

Film Ne Zaman Vizyona Giriyor?

Birçok ünlü ve başarılı oyuncunun yer aldığı ve usta oyuncu Hümeyra’nın da kadroda yer aldığı film Biz Böyleyiz geçtiğimiz yaz çekimlerini tamamladı. Oyuncu Berrak Tüzünataç ve Melikşah Altuntaş’ın hikayesini yazdığı Caner Özyurtlu’nun yönettiği film 2020’nin ikinci haftası vizyona girecek. 10 Ocak’ta sinemaseverler ile buluşacak film merakla bekleniyor.

Biz Böyleyiz Filmi Fragmanı

*Küçük Kadınlar | Little Women Filmi (2019) Vizyon Tarihi – Fragman

**2020 ’de Vizyona Girecek Yerli Türk Filmleri (2020 Sinema Filmleri)

  • Yazıyı Beğendin mi?  2

Benzer Yazılar

Yapına Yorumlar (2)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*