Bonkis Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu Tv Dizileri

Bonkis dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, trailer, cast, yorum, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Blutv, ne demek, cafe, dizisi konusu, dizisi, moda, Öykü Karayel, box, 2019, izle, 2.sezon, soundtrack, imdb, Türkçe, ne zaman, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

12.01.2021
Bonkis Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu Tv Dizileri

Bonkis dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, trailer, cast, yorum, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle, Blutv, ne demek, cafe, dizisi konusu, dizisi, moda, Öykü Karayel, box, 2019, izle, 2.sezon, soundtrack, imdb, Türkçe, film, ne zaman, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Blutv’nin 2021 yılı için çıkarmayı planladığı diziler listesinde yer alan Bonkis’ten ilk fragman geçtiğimiz günlerde yayınlandı. Senaryosunu Deniz Tezuysal’ın kaleme aldığı dizinin yönetmenliğini de ‘Kar’ ve ‘Beni Sevenler Listesi’ filmlerinden tanıdığımız Emre Erdoğdu yaptı. Dizide cafe işletmeye çalışan hayalperest bir kızın trajikomik hikayesi anlatılacak. Başrolünde dizinin senaristi Deniz Tezuysal’ın yer aldığı dizide oyuncu Vildan Atasever, sosyal medya fenomeni Sergen Deveci ve Öykü Naz Altay gibi isimler kadroya dahil oluyor.

Dizi, 22 Ocak 2021 tarihinden itibaren BluTV’de yayınlanmaya başlayacak.

Yapım gerek konusu gerek senarist/başrol eşleşmesi ile Phoebe Waller-Bridge’li Amazon Prime Video dizisi Fleabag’i dizisini hatırlatıyor.

Bonkis Konusu

‘Bonkis’, bir yandan ‘Bonkis’ adını verdiği kafesini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da ilişki durumu, geçmiş ilişkileri ve ailesi tarafından köşeye sıkıştırılan hayalperest ve inatçı Deniz’in trajikomik hikayesini anlatıyor

35 yaşına gelen Deniz’in annesi ve babasından borç istemek için ayna karşısında yaptığı provaları gözler önüne sererken Deniz’in karmaşık olduğu kadar komik olan hayatından da ipuçları veriyor. Hayalperest ve inatçı biri olan Deniz, ‘Bonkis’ adını verdiği kafeyi işletir. Kafesini ayakta tutmak için mücadele eden Deniz bu sırada kendisini hem ilişki durumu hem de geçmiş ilişkileri tarafından köşeye sıkıştırılmış halde bulur.

Bonkis Oyuncuları ve Karakterleri (Cast)

Vildan Atasever, Öykü Naz Altay, Sergen Deveci, Burak Sevinç, Serhat Parıl, Lale Mansur ve Cem Emüler gibi isimler yer alıyor.

Karakterler

Deniz Tezuysal
Vildan Atasever
Sergen Deveci
Öykü Naz Altay
Nihan Aker
Cem Emüler – Kemal
Lale Mansur – Leyla
Sedat Mert – Gökhan
Mehmetcan Mincinozlu – Yorgo
Serhat Paril – Özgür
Burak Sevinç – Onur
Deniz Tezuysal – Deniz
Atakan Yilmaz – Salih

Bonkis 2.Sezon Olacak Mı?

İlk sezonu 22 Ocak 2021 tarihinde yayınlanacak olan dizinin 2.sezon bilgisi henüz yer almıyor.

Yorumları

“çok soğuk tanıtımları olan, fleabag çakmasına benzeyen dizi. peki ama neden?” istebuarimaya

YORUMLAR

canlı tv izle