BluTv’de İzlenecek Diziler | BluTv Dizileri

Blu Tv, Blu TV dizileri, en iyi diziler, izlenecek filmler, dizileri ekşi, dizileri ekşi, Türk dizileri, dizileri izle ücretsiz, en iyi yerli diziler gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

04.12.2020
BluTv’de İzlenecek Diziler | BluTv Dizileri

Blutv dizileri, Blu TV dizileri, en iyi diziler, izlenecek filmler,  dizileri ekşi,  dizileri ekşi, Türk dizileri, dizileri izle ücretsiz, en iyi yerli diziler gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

BluTv’nin En İyi Dizileri

Türkiye’nin ilk yerli dizi/film izleme platformu Blu tv ile dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde; birbirinden farklı dizi, film, belgesel, canlı yayın ve daha birçok içeriği izleyebileceğiniz BluTV’de birbirinden keyifli diziler sizi bekliyor.

BluTV’de yer alan ve mutlaka izlemeniz gereken dizileri sizler için derledik…

BluTV Yerli Dizileri

Aynen Aynen

 Başrollerini Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya’nın paylaştığı dizi, biraz ‘Bir Kadın bir Erkek’ havası veriyor. Bu bakımdan da dizinin sizi kendine çekmesi çok zor olmuyor. Elbette günümüz gençliğinin içinde bulunduğu kadın-erkek ilişkilerini her iki tarafın da defolarını acımasızca ortaya çıkarması ile de fazla gerçekçi denilebilir. 

Behzat Ç. 4.sezon

Türkiye’de bir televizyon efsanesi olmayı başarmış olan Ankara’da çekilen nadir dizilerden biri olması ile de dikkatleri çeken Behzat Ç. 6 yıl aradan sonra yeni bölümleri ile geri döndü. Emrah Serbes’in Her Temas iz bırakır ve Son hafriyat kitapları ile edebiyat dünyamıza kazandırdığı başkomiser Behzat karakteri 2009 yılında Star’da başlayan dizi serüveni ile hayatımıza girdi. Her ne kadar kitaptaki karakterler ve olaylar diziye doğrudan uyarlanmamış olsa da, Behzat Ç ve ekibini oluşturan karakterlerin dizi hayat veren oyuncuların o ruhu yansıttığını hissedebiliyorsunuz.

Dudullu postası

Küçük bir mahallede gazetecilik yapan megaloman bir kişiliğe sahip olan Asım’ın, yaşadığı çevredeki insanlar üzerine bir gazete çıkarmasını konu ediniyor. Kendini gazeteci sanan Asım, yerel gazeteye mahallede yaşayan insanları çalışan olarak haber toplamasını istemesiyle mahallede ilginç gerçekler ortaya çıkmaya başlıyor. Mahallede bir süre önce kaybolan babalar konusunu keşfeden Asım ve Mahalleli ekibi, bu esrarengiz olayın peşine düşerek gerçekleri bulmaya çalışma çabası dizinin ana konusu. Gazetecilik tutkusuyla haber yaptıklarını zannederken kendi komik hikayelerini paylaşan sıra dışı insanların sıra dışı hayatları; sıcak, doğal ve samimi bir mizaçla buluşuyor.

Bozkır

Bozkır dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, bitti mi, fragmanı, izle, Blutv dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel'den yanıt bulabilirsiniz.
Bozkır dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, IMDb puanı, yorumları, incelemesi, bitti mi, fragmanı, izle, Blutv dizileri gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizinin konusu, “Her katil, yaşadığı yere benzer. “Paslanmış kafesler, gören ve susan diller, küçük bir şehrin zulasında cinayetler. Cehennem var mı yok mu? Bozkır’ın söyleyecekleri var.” Mesleğinde deneyimli başkomiser Seyfi ile genç, delidolu ve çaylak polis Nuri Pamir şehirde bir çocuk cinayetini ile karşı karşıya kalırlar. Bu cinayet onları şehrin nüfuzlu iş adamı Abbas Bey ve kızı Dilara’ya götürür. Gerçekçi dili ve karakterleriyle tipik bir iyi-kötü çatışmasından çok gri alanlardan, suç ve ceza, adalet duygusu, vicdan gibi kavramlardan besleniyor. gizemli bir cinayeti çözmeye çalışan bir başkomiser ve ekibinin hikayesini anlatıyor. Seyfi, mesleğinde deneyimli bir başkomiserdir. Genç ve delidolu olan çaylak polis Nuri Pamir ile birlikte bir çocuk cinayetini aydınlatmaya çalışan Seyfi, büyük bir gizemin içine sürüklenir.

Bartu Ben

Bir ‘az ünlü’nün, az daha ünlü olma hikayesi… Bir zamanlar reytingi bol dizilerde ve art-house sinema filmlerinde boy gösteren Bartu, birçok oyuncu için ciddi gelir ve kısa ömürlü şöhret kapısı olarak görülebilecek dizilerde oynamaktan bıkmıştır. Hızlı yaşadığı hayatı sebebiyle artık parası da kalmamıştır. Tam bu sırada karşısına oyuncu olmak isteyen kuzeni Gizmo ve senelerdir görmediği dayısı çıkar. Bir yandan dizilerde oynamadan hayatını kazanmanın bir yolunu arayacak olan Bartu, bir yandan da kim olduğunu ve ne istediğini bulmaya çalışacaktır.

Sokağın Çocukları

Sokağın Çocukları 2.sezon 1.bölüm ne zaman çıkacak, yayın tarihi, belli oldu mu, ne zaman yayınlanacak, 2.sezon ne zaman çıkacak, 2.sezon yayın tarihi belli oldu mu, 2.sezon ne zaman başlayacak, konusu, oyuncuları, blutv dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM Güncel'den yanıt bulabilirsiniz.
Sokağın Çocukları 2.sezon 1.bölüm ne zaman çıkacak, yayın tarihi, belli oldu mu, ne zaman yayınlanacak, 2.sezon ne zaman çıkacak, 2.sezon yayın tarihi belli oldu mu, 2.sezon ne zaman başlayacak, konusu, oyuncuları, blutv dizileri, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM Güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Yaşadıkları zorlu dünyalarında hayata tutunma ve kendilerini var etme mücadelesi veren, zorluklarla savaşarak büyümeye çalışan gençlerin hikâyesini konu alıyor. Hikâye, “Adalet nedir?”, “Bir genç sokakta nasıl ayakta kalır?” gibi sorulara iyi ve kötü değil, gri karakterler üzerinden mercek tutuyor.

Yaşamayanlar

Yaşamayanlar Dizi, konusu, kaç sezon, cast, oyuncuları, 4.sezon ne zaman, karakterleri, Blu tv dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com'dan yanıt bulabilirsiniz.
Yaşamayanlar Dizi, konusu, kaç sezon, cast, oyuncuları, 4.sezon ne zaman, karakterleri, Blu tv dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizinin konusu, Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

Sıfır Bir

Adana’daki hayatlarını geride bırakıp İzmir’e yerleşerek oto yıkamacı açan kahramanlarımız burada kendilerini tarafı olmadıkları bir savaşın içinde bulurlar. “Herkes sussa biz susmak” diyen Savaş ve Cihat, dönüşü olmayan bir yola doğru sürüklenirler.

Yarım Kalan Aşklar

Yarım Kalan Aşklar 7.bölüm ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, hangi gün yayınlanacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com'dan yanıt bulabilirsiniz.
Yarım Kalan Aşklar 7.bölüm ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, hangi gün yayınlanacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizinin konusu, İdealist gazeteci Ozan, kendisi gibi gazeteci olan Elif ile evlenmek üzeredir. Gözü kara gazeteciliği ile tanınan Ozan gizemli ve zor bir haberin peşindedir. Birbirlerini delicesine seven ikilinin hayatındaki mutlu tablo korkunç bir olayla son bulur: Ozan, trafik kazası geçirerek hayatını kaybeder. Ancak Ozan, kaybettiği hayatını yeni bir bedende tekrar bulur. Hayata başka bir beden ile geri dönen Ozan’ın önünde iki zorlu görev vardır: Onu kimin öldürdüğünü bulmak ve Elif’e tüm gerçekleri anlatmak.

Saygı

Saygı 6.bölüm ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, hangi gün yayınlanacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.
Saygı 6.bölüm ne zaman yayınlanacak, yayın tarihi, ne zaman çıkacak, hangi gün yayınlanacak, konusu, oyuncuları, karakterleri, yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi konusu, Behzat Ç.’nin karanlık ve devlet işleri ile içli dışlı olan karakteri Ercüment Çözer’i merkezine alıyor. Derin devlet ile ilişkileri olan aynı zaman psikopatlık konusunda da kimsenin eline su dökemediği Ercüment’in hayatına dair yeni detaylar görmeyi umuyoruz. SAYGI – ‘Bir Ercüment Çözer Dizisi’, Behzat Ç. – “Bir Ankara Polisiyesi” dizisinin anti-kahramanı olan Ercüment Çözer’in hayatına odaklanıyor. Toplumun yozlaşmasına karşı kendi adalet sistemini uygulayan Ercüment Çözer’in hayatı, kendisi ile aynı amaca yönelik hareket ettiğini düşündüğü iki genç ile tanıştığında bambaşka bir hal alır.

Alef

Türkiye’de aslına pek rastlanmayan polisiye türünde olacak bu dizinin konusu, İstanbul Boğazı’nda bir ceset bulunması ile ortaya çıkan cinayetlerin sırrını çözmeye çalışan iki dedektifin hikayesi anlatılacak.

Sahipli

Yıllar sonra doğduğu köye doktor olarak geri dönen Büşra, en az kendisi kadar felaketler yaşamış öğretmen Selim ile geri dönüşü olmayan bir yolculuğa çıkar. Selim ile Büşra birbirlerini tanıdıkça, hikayeye atılan düğüm de çözülmez hale gelecektir.

7Yüz

7 bölümden oluşan ve her bölümü başka bir hikayeyi konu alan dizinin yönetmenliğini Tunç Şahin, Umut Aral, Ceylan Özgün Özçelik ve Alphan Eşeli üstleniyor. Tilbe Saran, Genco Erkal, Engin Hepileri, Melisa Sözen, Cem Davran, Damla Sönmez gibi isimlerin yer aldığı dizide  karakterler en karanlık taraflarıyla yüzleşiyor. 

Masum

Masum dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2.sezon var mı, blu tv dizileri, Netflix, IMDb puanı, cast, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorumguncel'den yanıt bulabilirsiniz.
Masum dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2.sezon var mı, blu tv dizileri, Netflix, IMDb puanı, cast, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizinin konusu, Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar… Haluk Bilginer, Okan Yalabık, Ali Atay, Nur Sürer, Serkan Keskin ve Tülin Özeni’in başrollerini paylaştığı; yönetmenliğini Seren Yüce’nin üstlendiği; Berkun Oya’nın ‘Bayrak’ adlı oyunundan uyarlanan Masum’da kimin masum olduğunu bulmak kolay olmayacak.

YORUMLAR

canlı tv izle