Yaşamayanlar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu tv

Yaşamayanlar Dizi, konusu, kaç sezon, cast, oyuncuları, 4.sezon ne zaman, karakterleri, Blu tv dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Yaşamayanlar Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blu tv

Yaşamayanlar Dizi, konusu, kaç sezon, cast, oyuncuları, 4.sezon ne zaman, karakterleri, Blu tv dizileri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Yaşamayanlar Dizi hakkında

6 Eylül 2018‘de yayınlanmaya başlayan Blu tv orjinal içeriği olan yerli dizilerden biridir. Toplam 8 bölümden oluşan dizi, 18 Ekim 2018’de yayınlanan bölümü ile final yaptı. Tek sezondan oluşan yapım, Aksiyon ve ilk yerli vampir dizisi olarak ön plana çıktı. Dizinin yönetmenliğini Alphan Eşeli üstlenirken, senaryosunu Şamil Yılmaz kaleme aldı. Yapım IMDb‘de 2400’ü aşkın kişi tarafından oylandı ve 5,4’lük puana sahip oldu. Dizinin kadrosunda, Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç ve Elit İşcan gibi isimler yer alıyor.

Yaşamayanlar Konusu

Dizinin konusu, Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur. Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.

Yaşamayanlar Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Elçin Sangu, Kerem Bürsin, Birkan Sokullu, Selma Ergeç ve Elit İşcan gibi isimler yer alıyor.

Elçin Sangu – Mia
Kerem Bürsin – Dmitry
Birkan Sokullu – Numel
Selma Ergeç – Karmen
Elit İşcan – Ayşe
Hazal Türesan – Yisa
Nilperi Şahinkaya – Melisa
Efecan Şenolsun – Sercan
Türkü Turan – Zehra
İpek Tenolcay – Mari
Oral Özer – Yavuz

Dizi yorumları

senaryosu kötü, başarısız bir türk dizi denemesi. sonu başarılı denebilirdi. oyuncular nasıl bu kadar göze batıcı derecede beceremedi bilemiyorum. özellikle kerem bursin’in çenesini kasa kasa oynaması ve birkan sokullu’nun yapmacık bağırmaları diziyi katlanılmaz hale getirmişti ki bitti.

  • winelove (Ekşi Sözlük)

“türk vampir dizisi olur mu?” diye başladığımız ama ikinci bölümünden sonra tahammül edemediğimiz aşırı durağan dizi. hele o diyaloglar, kerem bursin’in konuşma tarzı ve hareketleri dayanılmaz oluyor.

  • Ekinox (Ekşi Sözlük)

tamam ortada bir emek var, tamam çok farklı bir proje yapılmaya çalışmışlar (en azından türkiye şartlarında farklı) ama yok yani olmamış.. dizi içine çekmedi beni. ayrıca ben mi öyle gördüm bilmiyorum ama sanki oyuncular da olmadığının, dizinin oturmadığının farkında bu durum rollerine de yansımış.
her şeye rağmen umarım bu tarz projeler çoğalır. bu olmadı ama diğerleri olabilir denemek lazım.

  • scentofawoman (Ekşi Sözlük)

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR