Masum Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blutv Dizileri

Masum dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2.sezon var mı, blu tv dizileri, Netflix, IMDb puanı, cast, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Masum Dizi | Konusu | Oyuncuları | Blutv Dizileri

Masum dizi, konusu, oyuncuları, karakterleri, 2.sezon var mı, blu tv dizileri, Netflix, IMDb puanı, cast, yorumları, incelemesi gibi aramalarınıza yorumguncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

27 Ocak 2017’de Blu Tv tarafından yayınlanmaya başlayan yerli dizidir. Yönetmenliğini Seren Yüce‘nin yaptığı dizinin senaryosunu ise Berkun Oya kaleme aldı. Toplam 8 bölümden oluşan yapımın her bölümü 60 dakikadan oluşuyor. Dizi Türkiye’de internet yayın üzerine yapılan ilk başarılı yapımlardan biri olmuştu. Blu tv’nin ilk orjinal içeriği olan yapımın 2.sezonu bulunmuyor. Blu tv’ye yapılan yoğun ısrarlara rağmen yayıncı platform dizinin tek sezonluk bir proje olduğunu açıkladı. Bayrak adlı tiyatro adından uyarlanan yapımın kadrosunda Haluk Bilginer,Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin ve Tülin Özen gibi isimler yer alıyor. Dizi blu tv’de yayınlanmasının ardından Netflix tarafından da arşive eklendi. D Production tarafından yaratılan dizi IMDb’de 8,5‘lik puana sahip oldu. Bugün halen dizi Blu tv’nin en çok ilgi gören yapımları arasında yer alıyor.

Masum konusu

Dizinin konusu, Emekli Komiser Cevdet ve karısı, ömürlerinin son yıllarını şehirden uzaktaki küçük çiftlik evlerinde huzur içinde geçirmektedirler. Ta ki küçük oğulları bir gece yarısı korkunç bir haberle eve gelene kadar… Haluk Bilginer, Okan Yalabık, Ali Atay, Nur Sürer, Serkan Keskin ve Tülin Özeni’in başrollerini paylaştığı; yönetmenliğini Seren Yüce’nin üstlendiği; Berkun Oya’nın ‘Bayrak’ adlı oyunundan uyarlanan Masum’da kimin masum olduğunu bulmak kolay olmayacak.

Masum oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin kadrosunda, Haluk Bilginer,Nur Sürer, Ali Atay, Okan Yalabık, Serkan Keskin ve Tülin Özen gibi isimler yer alıyor.

Haluk Bilginer – Cevdet
Nur Sürer – Nermin
Ali Atay – Yusuf
Okan Yalabık – Tarık
Serkan Keskin – Taner
Tülin Özen – Emel
Bartu Küçükçağlayan -Selim
Mehmet Özgür – Selahattin
İrem Altuğ – Rüya
Merve Ateş – Elif
Esra Kızıldoğan Uygur – Feride
Cem Zeynel Kılıç – Tunç
Defne Halman – Aslı

Masum 2.sezon var mı?

Dizi, yayıncısı blu tv tarafından tek sezonluk proje olduğu açıklandı.

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR