Börü 2039 3.Bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv - Yorum Güncel

Börü 2039 3.Bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv

14.01.2022
Börü 2039 3.Bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv

Börü 2039 3.Bölüm ne zaman yayınlanacak, ne zaman çıkacak, yayın tarihi, konusu, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, Ekşi yorumları, incelemesi, fragmanı, izle gibi aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt bulabilirsiniz.

Börü 2039 3.Bölüm hakkında

Blu tv tarafından 28 Aralık 2021 tarihinde yayınlanmaya başlayacak olan Blu tv orijinal dizisidir. Bilim kurgu ve aksiyon türünde yer alan dizinin yapımcılığını Börü ve Dağ gibi filmlerin yapımcısı olan Alper Çağlar üstleniyor.

Dizinin proje tasarımını da yapan Çağlar, aynı zamanda senaryosunu da kaleme alıyor. Dizinin yönetmenliğini ise Cem Emre ve Cem Özüduru üstlendi.

Dizinin müziklerini Lincoln Jaeger yapıyor. Jaeger daha önce Blu tv ve Star tv tarafından yayınlanan Börü dizisi ve Börü sinema filminin de müziklerini yapmıştı.

Merakla beklenen dizi ile ilgili Börü 2039 3.Bölüm ne zaman yayınlanacak? sorusu çokça kez aranıyor. Bu sorunun yanıtı içeriğimizde!

Börü 2039 konusu

Dizinin konusu, felaket sonrası bir İstanbul hikayesini konu ediyor. 2039’a kadarki olayların kronolojik hikayesine yer veriliyor. Tehlikeli teknolojilerin yaygınlaştığı, yapay zekanın insan zekasını alt üst ettiği, Türkiye’nin söz sahibi ülkeler arasına girdiği bir gelecek yaşanıyor. İnsanlık; salgınlarla, doğa olaylarıyla ve kıtlıkla mücadele ediyor. İlerleyen yıllarda Covid-24 ve Covid-35 salgınları meydana geliyor. Dizide 2039 yılında, dünyaca ünlü teknoloji şirketlerinin sahibi Kemal Boratav’ın hikayesini seyredeceğiz.

Börü 2039 oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Murat Arkın, Doğan Bayraktar, Ahmet Pınar ve Ozan Ağaç gibi isimler yer alıyor.

Murat Arkın – Kemal Boratav
Doğan Bayraktar –
Ozan Ağaç –
Ahmet Pınar –

Börü 2039 3.Bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 3.bölümü 30 Ocak 2022’de Blu tv tarafından yayınlanacağı açıklandı.

Dizi Yorumları (Spoilersız)

3.bölüm Fragmanı

Bu içeriği oyla!
[Total: 1 Average: 5]
YORUMLAR