Boss Level Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Boss Level film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, fragman, imdb, izle, vizyon tarihi, HULU, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

26.11.2020
Boss Level Filmi | Konusu | Oyuncuları | Yorumları

Boss Level film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, fragman, imdb, izle, vizyon tarihi, HULU, gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

2019 yılında vizyona girmesi planlanan daha sonra ertelenen 2020 yılında da pandemi nedeniyle vziyona giremeyen ABD yapımı filmdir. Yönetmenliğini Joe Carnahan‘ın üstlendiği filmin senaryosunu Chris Borey, Eddie Borey ve Joe Carnahan’ın kaleme aldı. Toplam 1 saat 40 dakikadan oluşan yapım, Aksiyon, suç türünde yer alıyor ve kendine özgü teması ile dikkat çekiyor. Filmin oyuncu kadrosunda Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Michelle Yeoh, Will Sasso ve Annabelle Wallis gibi isimler yer alıyor. Film dijital platform HULU tarafından satın alındı ve platform tarafından yayınlanması bekleniyor.

Boss Level konusu

Filmin konusu, hiç bitmeyen bir zaman döngüsüne hapsolan emekli özel kuvvetler subayının hikayesini konu ediyor. Roy Pulver, ülkesine uzun süre hizmet eden ve bir süre önce emekli olan özel kuvvetler subayıdır. Cinayete kurban giden Roy, öldüğü günün sürekli tekrarlandığı bir zaman döngüsüne hapsolduğu keşfeder. Ölümünün ardındaki gizemi açığa çıkarmak için hareke geçen Roy, zamana karşı verdiği bu savaşta döngüden kurtulmayı başarabilecek midir?

Boss Level oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Frank Grillo, Mel Gibson, Naomi Watts, Michelle Yeoh, Will Sasso ve Annabelle Wallis gibi isimler yer alıyor.

Frank Grillo – Roy Pulver
Mel Gibson – Colonel Clive Ventor
Naomi Watts – Jemma Wells
Michelle Yeoh – Dai Feng
Will Sasso – Brett
Annabelle Wallis – Alice
Rob Gronkowski – Gunner
Ken Jeong – Chef Jake
Mathilde Ollivier – Gabrielle
Selina Lo – Guan Yin
Quinton Jackson ve Rashad Evans – Germon Twins
Meadow Williams – Pam
Sheaun McKinney – Dave
Aaron Beelner – Kaboom

Film yorumları

son yıllarda izlediğim en iyi aksiyon bilim kurgu filmi. salakça bir film beklerken bu kadar güldürecek bir aksiyon filmi beklemiyordum, klişe sayılacak bir konuyu klişelikten çıkartıp özgün denilebilecek senaryo ile çok güzel kapamışlar. arada mel gibson reis’in yahudiler ile olan problemini de çözmeye çalışmışlar gibi.

  • supersayinerdogan / Ekşi Sözlük

joe carnahan’ın yöneteceği, mel gibson, annabelle wallis, naomi watts, ken jeong gibi isimlerin yer alacağı aksiyon projesi.

  • karinca beli / Ekşi Sözlük

“boss level”, öldüğü günü hiç bitmeyen bir zaman döngüsünde tekrar tekrar yaşamaya başlayan emekli özel kuvvetler subayı roy pulver’ı temel alıyor. roy ölümünden kimin sorumlu olduğunu anlayabilmek ve döngüye bir son verebilmek için aynı günü defalarca tekrar yaşarken, diş hijyenisti alice de sıklıkla yinelenen günün bir parçası oluyor. ben bu senaryoyu daha önce izledim gibime geliyor ama hayırlısı. mel gibson varsa izlenir.

  • sermayeyi kediye yukleyen veteran / Ekşi Sözlük

Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

canlı tv izle