Bir Babanın Öfkesi Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bir Babanın Öfkesi, konusu, (La Belva, The Beast) 2020, oyuncuları, fragman, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, incelemesi, kaç bölüm, altyazılı izle, gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Bir Babanın Öfkesi Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Bir Babanın Öfkesi film, konusu, (La Belva, The Beast) 2020, oyuncuları, fragman, izle, ekşi, ne demek, imdb, yorum, yorumları, trailer, cast, incelemesi, kaç bölüm, altyazılı izle, gibi aramalarınızın yanıtına yorumguncel.com’dan ulaşabilirsiniz.

Film hakkında

27 Kasım 2020‘de Netflix Türkiye tarafından yayınlanacak olan Netflix İtalya yapımı orijinal filmdir. 1 saat 31 dakikalık süreye sahip olan film, Aksiyon ve suç türünde yer alıyor. Filmin orijinal adı ‘La Belva’ uluslararası arenada The Beast adı ile yayınlanacak. Filmin yönetmenliğini Ludovico Di Martino üstlenirken, senaryosunu Claudia De Angelis ve Ludovico Di Martino kaleme aldı. Filmin oyuncu kadrosunda Fabrizio Gifuni, Lino Musella, Monica Piseddu, Andrea Pennacchi, Emanuele Linfatti, Nicolò Galasso ve Giacomo Colavito gibi isimler yer alıyor. Filmin IMDb’de puanı ise 5,5 oldu.

Bir Babanın Öfkesi konusu

Filmin konusu, Kızı kaçırılan dengesiz, eski bir Özel Kuvvetler mensubu onu kurtarmak için içindeki vahşi canavarı ortaya çıkarır ve çok geçmeden kendisi şüpheli konumuna düşer. Leonida Riva, bir zamanlar Ordu’nun özel kuvvetlerinin kaptanı olan kasvetli, yalnız bir savaş gazisidir. Hayat ve iş Riva’yı ailesinden uzaklaştırdı. En büyük oğlu Mattia, kızı Teresa onu kayıtsız şartsız severken onu asla affetmedi. Ancak trajik bir olay Leonida’yı geçmişte uzun süredir gömdüğünü düşündüğü bir şeye dönüşmeye zorlayacaktır.

Bir Babanın Öfkesi Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Fabrizio Gifuni, Lino Musella, Monica Piseddu, Andrea Pennacchi, Emanuele Linfatti, Nicolò Galasso ve Giacomo Colavito gibi isimler yer alıyor.

Fabrizio Gifuni – Leonida Riva
Lino Musella – Antonio Simonetti
Monica Piseddu – Angela
Andrea Pennacchi – Mozart
Emanuele Linfatti – Mattia Riva
Giada Gagliardi – Teresa Riva
Nicolò Galasso
Giacomo Colavito
Gianmarco Vettori
Andrei Nova – Ivan

Film fragmanı

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.