Hillbilly Elegy Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Hillbilly Elegy film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, fragmanı, kaç yapımı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

16.11.2020
Hillbilly Elegy Film | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Hillbilly Elegy film, konusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, cast, fragmanı, kaç yapımı, izle gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

24 Kasım 2020‘da yayınlanmaya başlayacak olan Amerikan yapımı Netflix orijinal filmidir. 1 saat 56 dakika süresi bulunan film, dram türünde yer alıyor. Filmin yönetmenliğini Ron Howard üstlenirken, senaryosunu Vanessa Taylor ve J.D. Vance tarafından kaleme alındı. Filmin oyuncu kadrosunda Haley Bennett, Amy Adams, Glenn Close, Freida Pinto, Gabriel Basso ve Sunny Mabrey gibi isimler yer alıyor. Film 24 Kasım 2020’de Netflix Türkiye tarafından da ülkemizde yayınlanacak. Film, 45 milyon dolar bütçe ile çekildi. Bazı ülkelerde 11 Kasım 2020 itibari ile yayınlanan film, şimdiye kadar IMDb‘de yapılan oylamada 6,1‘lik puana sahip oldu.

Hillbilly Elegy konusu

Dizinin konusu, Ani bir haber, Yale’de okuyan bir hukuk öğrencisinin Ohio’daki memleketine dönmesine yol açar. Burada üç kuşaklık aile geçmişi ve kendi geleceği üzerine düşünür. Hikaye, Yale Üniversitesi’nde hukuk okuyan ancak memleketine dönmek zorunda kalan ailenin en küçük üyesi tarafından anlatılıyor. “Hillbilly Elegy”, Amerikan rüyasının günümüzdeki durumunu inceliyor ve Apalaş bir ailenin üç farklı nesline odaklanıyor. Hikaye, Yale Üniversitesi’nde hukuk okuyan ancak memleketine dönmek zorunda kalan ailenin en küçük üyesi tarafından anlatılıyor. Filmde J.D. Vance, kendi hikayesini anlatıyor. Evine geri dönen J.D., madde bağımlılığıyla mücadele eden annesi Bev ve eski anılarını sürekli olarak canlandıran anneannesi Mamaw arasında savaş veriyordur.

Hillbilly Elegy oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Haley Bennett, Amy Adams, Glenn Close, Freida Pinto, Gabriel Basso ve Sunny Mabrey gibi isimler yer alıyor.

Haley Bennett – Lindsay
Amy Adams – Bev
Glenn Close – Mamaw
Freida Pinto – Usha
Gabriel Basso – J.D. Vance
Sunny Mabrey – Bonnie – Mamaw 30s
Bo Hopkins – Papaw
Stephen Kunken – Phillip Roseman
Dylan Gage – Kameron
William Mark McCullough – Actor
Owen Asztalos – Young J.D. Vance
Tierney Smith – Young Bev
Jesse C. Boyd – Matt
Lucy Capri – Young Lori Vance
David Atkinson – Ray

Dizi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle