Zack Snyder’s Justice League Filmi | Konusu | Ne zaman?

19.06.2020
Zack Snyder’s Justice League Filmi | Konusu | Ne zaman?

Zack Snyder’s Justice League filmi, (The Snyder Cut) konusu, oyuncuları, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, hikayesi, fragmanı, yayın tarihi, nerede yayınlanacak, vizyon tarihi gibi aramalarınıza yorum güncel’den yanıt bulabilirsin.

Film hakkında

Film, 2017 yılında DC Comics tarafından çekilen Justice League filminin senaryosunun değiştirmemiş hali olarak çekilmiş halidir. Yönetmen Zack Snyder, film çekimleri sırasında yaşadığı sorunlar nedeniyle filmi yarıda bırakmış ve filmin çekimlerine yönetmen Joss Whedon devam etmişti. Whedon’un filmin yönetmenliğini üstlenmesi sonrası film yapımcısı Warner Bros. senaryoda bazı değişiklikler talep etti. Bunun üzerine filmin orjinal senaryosun yeni sahneler ekleyen ve değiştiren Whedon’un, filmin post prodüksiyon aşamasında da müdahil olması ile ilk halinden oldukça değişik bir yapıma dönüşmüştü. Film vizyona girdi ancak, Whedon’un tamamladığı film seyirciler tarafından hayal kırıklığı olarak görüldü. DC hayranlarının yönetmen Zack Snyder’in çektiği halini görmek istemesi ve bunun için #ReleaseTheSnyderCut kampanyası başlatması sonrası yapım şirketi daha fazla dayanamadı ve filmin değiştirilmemiş ve Synder’in çektiği halini yayınlamaya karar verdi. Film HBO Max tarafından yayınlanacak. Filmin ek çekimleri için 20-30 milyon dolar civarında bütçe ayrıldı.

https://yorumguncel.com/gonlumuzun-supermani-henry-cavill-kimdir-hayati-kariyeri/

Zack Snyder’s Justice League konusu

Film, 2017’de vizyondaki halinden oldukça farklı olacağı konuşuluyor. İlk filmin hikayesi üzerinden tahmin yapmak güç olsa ilk filmde hikaye şu şekildeydi:

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır?

Zack Snyder’s Justice League oyuncuları ve karakterleri

Amy Adams-Lois Lane
Ben Affleck – Batman / Bruce Wayne
Henry Cavill – Superman / Clark Kent
Ray Fisher – Cyborg / Victor Stone
Gal Gadot – Wonder Woman / Diana Prince
Amber Hear d- Mera
Ciarán Hinds – Steppenwolf
Jeremy Irons – Alfred Pennyworth
Diane Lane – Martha Kent
Joe Manganiello – Deathstroke
Ezra Miller – The Flash / Barry Allen
Jason Momoa – Aquaman / Arthur Curry
Joe Morton – Silas Stone
Connie Nielsen – Queen Hippolyta
Ray Porter – Darkseid

Nerede yayınlanacak?

Yapım şirketi HBO Max ile anlaşma sağladı ve bu platformda ekranlara gelecek

Ne zaman çıkacak?

2021 yılında yayınlanacağı açıklandı. Henüz net bir tarih bulunmuyor.

Zack Snyder’s Justice League filmi fragmanı

YORUMLAR

canlı tv izle