Justice League Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri - Yorum Güncel

Justice League Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Justice League yorum, Adalet Birliği, yorumları, ekşi, 2, konusu, oyuncuları, fragman, yorumlar, film konusu, ne zaman, nereden izlenir, türkçe altyazılı izle, türkçe dublaj izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

19.03.2021
Justice League Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Justice League yorum, Adalet Birliği, yorumları, ekşi, 2, konusu, oyuncuları, fragman, yorumlar, film konusu, ne zaman, nereden izlenir, türkçe altyazılı izle, türkçe dublaj izle gibi aramalarınız için yorumguncel.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Zack Snyder‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu ve çekildiği dönemde bambaşka bir iş çıkması nedeniyle yeniden derlenen film Justice League sonunda yayınlandı. Son zamanların en çok merak edilen DC filmi olan yapım online platformlar aracılığı ile izlenmeye başladı.

Türkiye yayıncısı TV Plus olan film 18 Mart itibari ile dünyada 19 Mart itibari ile de Türkiye’de izlenmeye başlandı. Kimileri için Justice League 2, kimileri için de Zack Snyder Justice League filmi olan yapımı izleyenler Justice League hakkında neler söyledi? Gelin hep birlikte izleyenlerinde Justice League yorum ve sosyal medya tepkilerine bi göz atalım.

Zack Snyder’s Justice League Filmi | Konusu | Ne zaman?

Zack Snyder’s Justice League konusu

Film, 2017’de vizyondaki halinden oldukça farklı olacağı konuşuluyor. İlk filmin hikayesi üzerinden tahmin yapmak güç olsa ilk filmde hikaye şu şekildeydi:

DC öykü evrenini kapsamlı bir biçimde perdeye yansıtma projesinin en önemli ayaklarından biri olan Justice League, çizgi serideki en önemli kahramanları bir araya getiriyor. Superman’in fedakarlıklarından ilham alan Batman’in insanlığa olan inancı toparlanmıştır. Yeni müttefiki Wonder Woman ile insanlığın kaderi için savaşmaya hazırlardır. Ancak karşılarına çıkan yeni tehditin büyüklüğü karşısında kendilerini süper güçlü bir takım toplamak için çok kısa bir süreleri kalmış bir halde bulurlar. Ancak bu süper kahraman ekibi dünyayı kurtarmak için yeterli olacak mıdır?

Justice League Filmi Yorum ve Sosyal Medya Tepkileri

Justice League Filmi Ekşi Yorum

“4 saatlik film sonunda bitti.
spoilersız görüşlerim: film gerçekten arkadaşların dediği gibi bambaşka. josh whedon’un spesifik olarak birebir aldığı sahne sayısı birkaç tane. geri kalanı traşlanmış veya hiç eklenmemiş. bu filmin iki saatlik versiyonu bile harika olurdu. büyük ihtimal bu filmin ve evrenin devamı gelmeyecek her ne kadar filmde bir sürü açık kapı bırakmış olsalarda.”

  • calaeron / Ekşi Sözlük

“3,5 saatlik the irishman’i iki günde izleyen biri olarak, ingilizce altyazılı versiyonunu 4 saat boyunca hiç ara vermeden izlediğim film. diğer entrylerde de yazıldığı gibi olması gerektiği şekilde dengeli, tutarlı, mizahı falan ayarında, izlemesi keyifli, güzel bir film olmuş.”

  • grileke / Ekşi Sözlük

“çok dev şaşırdığım film olmuştur. ilki ile zerre alakası yok ve kat be kat daha iyi.”

  • wax simulacra / Ekşi Sözlük

“insanlar gerçekten yeni sinema hakkında çok az şeye vakıf. o yüzden bu kadar “şaşkınlık” içeren entry var sanırım bu başlıkta.

dört saat aralıksız izledim. evet, whedon’ın kurgusu gerçekten bok gibiydi. fakat bu film de efsanevi değil. hatta o kadar küfür yiyen whedon’ın avengers’ı bunu döver. muhtemelen snyder’a da yaşanan bunca şeyden sonra böyle bir hak tanınmasa ve ilk kurguyu kendisi yapacak olsa bu kadar coşmaya çalışacağını düşünmüyorum. insanlara “bu o film değil” dedirtmek için ne çektilerse koymuş adam. ki zaten ilk kurguda bir sürü sahnenin kullanılmadığı aşikardı. normalde de atılacak bir sürü şeyi koyup bir de tamamlamak için bayat ete baharat gibi cgi’ı basmışlar. cgi sahneler arttıkça render kalitesi düşmüş.”

  • massayidonatello / Ekşi Sözlük

“çok iyi olmuş. tam manasıyla olmuş. bir süper kahraman filminin nasıl olması gerektiğini göstermiş. özür dileriz zack snyder. sana injustice evrenini yaratacak fırsatı sunamadık, arkanda duramadık, wb’nin seni yemesine izin verdik.”

  • amantanrisi / Ekşi Sözlük

“filmi izledim bakın şöyle söyleyeyim 4 saatlik film evet ama gram sıkılma yok. film bildiğin akıyor sıvı formunda yani. zaten şöyle söyleyeyim bu film hakkında yorumlar ilk çıktığında pek çok kişi ki buna ben de dahil olmak üzere şu yorumu yapmıştı: “en fazla ne olabilir ki? iki üç sahne daha vardır ve başka değişiklik yoktur.” ama o iş öyle değilmiş. bu başka bir şey olmuş. karakterlerin derinlikleri motivasyonları açık ve net bir şekilde görülüyor. yani demem o ki marmıl kaçsa bu film onun 4-5 gömlek üstü. hiç spoiler kısmına girmiyorum çünkü bambaşka bir film var karşımızda yaz ve kış gibi birbirinden ayrılar. muazzam ve bir o kadar eğlenceli. çocuklar gibi mutluyum şu an.”

  • espion / Ekşi Sözlük

“şaşkınlık içerisindeyim. çok çok iyi bir iş olmuş. 4 saat baştan sona gram sıkmadan her saniyesi dolu dolu, su gibi akan bir iş olmuş. bundan bir hafta önce gram beklentim yokken snyder ağzımızda öyle bir tat bıraktı ki umuyorum wb bu hikayenin injustice’e bağlanmasını izin verir ve hikaye tamamlanır. ilk versiyonu arasında uçurumlar var. şaşkınlık içerisindeyim, sinemanın geleceği adına çok büyük bir olay olduğunu düşünüyorum.
filmle ilgili tek eleştirim var. diğer yazar arkadaşlarda bahsetmiş. diana’nın sahnelerinde giren ağıt, ilk bir kaç sahnede etkileyici olsada bir yerden sonra yeter artık dedirtip bayıyor.
izleyin izlettirin.”

  • 03afyonlum / Ekşi Sözlük

“justice league temalı watchmen olmuş bildiğin. zack abinin ellerine sağlık gayet güzel bir iş yapmış.”

  • yeahya / Ekşi Sözlük

“bu gerçek justice league ise bizim 2017’de izlediğimiz video karmaşası neydi? bu kadar fazla fark olacağını ben de düşünmüyordum. o kadar çok güzel sahne kesilmiş ki izlerken inanamadım. yani stüdyo ve joss whedon ne düşünüyordu acaba? ha dört saat evet bir film için fazla ama eli yüzü düzgün bir editing ile biraz daha kısaltılabilir. bazı olmasa da olur yerler var filmde.”

  • zhafrus / Ekşi Sözlük
Bu içeriği oyla!
[Total: 0 Average: 0]
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.