Sharp Objects Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

Sharp Objects Dizi, konusu, cast, 2.sezon ne zaman, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, HBO dizileri, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

27.09.2020
79
Sharp Objects Dizi | Konusu | Oyuncuları | HBO Dizileri

Sharp Objects Dizi, konusu, cast, 2.sezon ne zaman, oyuncuları, karakterleri, IMDb puanı, incelemesi, yorumları, HBO dizileri, Ekşi, fragmanı, izle, gibi aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

Dizi, 8 Temmuz 2018’de Amerika’nın dijital kanalı HBO tarafından yayınlanan psikolojik gerilim, gizem ve dram türünde yer alan mini dizisidir. Gillian Flynn’ın aynı adlı kitabından uyarlanan dizi tek sezon ve 8 bölümden oluşuyor. Her bölümü 55-61 dakika arasında değişen yapım kadrosunda yer alan isimler ile dikkat çekti. Mini dizi, 26 Ağustos 2018’de yayınlanan 8. bölümü ile ekranlara veda etti. Jean-Marc Vallee’ın yöentmenliğini üstlendiği dizi, Marti Noxon tarafından yaratıldı. Dizinin kadrosunda Amy Adams, Patricia Clarkson, Chris Messina, Eliza Scanlen, Matt Craven, Henry Czerny, Taylor John Smith, Madison Davenport, Miguel Sandoval, Will Chase,Jackson Hurst, Sophia Lillis, Lulu Wilson ve Elizabeth Perkins gibi isimler yer alıyor. Dizi, IMDb’de 65 bini aşkın kişi tarafından oylandı ve 8,2’lik puana sahip olmayı başardı. Dizi Altın Küre ve Emmy ödülü kazanmayı da başarmıştı. Yapım Türkiye’de Bein Connect tarafından yayınlanıyor.

Sharp Objects Konusu

Dizinin konusu, Bir muhabir, şiddetli bir cinayeti haber yapmak için memleketine döndüğünde geçmişindeki psikolojik iblislerle yüzleşir. Alkolizmden muzdarip olan ve yıllarca kendine zarar veren bir psikiyatri hastanesinden yakın zamanda taburcu olan suç muhabiri Camille Preaker, iki genç kızın cinayetini araştırmak için memleketi Missouri, Wind Gap’e geri döner. Çocukluk evine vardığında, Camille’i kişisel şeytanlarıyla yüzleşmeye zorlayan küçük bir kasaba sosyetesi olan annesi Adora’nın eleştirel bakışları altında bir kez daha bulur.

Sharp Objects Oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin kadrosunda, Amy Adams, Patricia Clarkson, Chris Messina, Eliza Scanlen, Matt Craven, Henry Czerny, Taylor John Smith, Madison Davenport, Miguel Sandoval, Will Chase,Jackson Hurst, Sophia Lillis, Lulu Wilson ve Elizabeth Perkins gibi isimler yer alıyor.

Amy Adams – Camille Preaker
Patricia Clarkson – Adora Crellin
Chris Messina – Detective Richard Willis
Eliza Scanlen – Amma Crellin
Matt Craven – Chief Bill Vickery
Henry Czerny – Alan Crellin
Taylor John Smith – John Keene
Madison Davenport – Ashley Wheeler
Miguel Sandoval – Frank Curry
Sophia Lillis – Young Camille
Lulu Wilson – Marian Crellin

Dizi fragmanı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.